Zemní, terénní a výkopové práce

Zemní, terénní a výkopové práce

Ať už se staví rodinný dům, kancelářská budova, obchodní centrum nebo cokoliv jiného, jednou z nejpodstatnějších částí pro stabilitu budovy jsou pořádně hluboké základy. Ty zpravidla zajišťuje firma zabývající se pozemními pracemi. Investoři většinou požadují co nejrychlejší a nejkvalitnější práce, a právě tyto požadavky je s přehledem schopná splnit společnost Exa zemní práce Karviná.

Tato společnost je vyhlášená svou dochvilností a spolehlivostí. Za kvalitu práce odpovídá tým kvalifikovaných pracovníků s dlouhou praxí, kteří pravidelně procházejí školeními a dbají na bezpečnost a rychlost práce. Bez moderní a výkonné techniky by se tyto práce neobešly, a tak společnost pravidelně obměňuje svůj vozový park, aby vždy držela krok s novými technologiemi. Pravidelné obměny stojů navíc zaručují jejich maximální výkonnost a minimální poruchovost, což jsou nezbytné faktory pro včasné dokončení zakázky.

Specializace společnosti je zaměřená na zemní, terénní a výkopové práce v jakémkoliv rozsahu. Od hloubení základů pro stavby, včetně uložení základových desek a septiků, přes výkopy jezírek, jímek nebo bazénů až úpravy svažitých terénů a čištění rybníků. Díky vybaveností mini bagry je společnost schopná provádět i náročné zakázky ve stísněných a problematických prostorech.

Společnost Exa se postará i o odvoz vykopané zeminy, pomocí speciálně upravených vozů určených k přepravě sypkých materiálů. Mezi další služby potom patří právě přeprava a prodej písků, štěrků a kameniva, který si sama těží.

Kromě pozemních prací patří k činnostem společnosti i demolice a následný odvoz a recyklace materiálu na vlastních recyklačních skládkách. V zimě se zaměřuje na odklízení sněhu pro obce ale i v objektech firemních areálů. Na všechny nabízené služby má moderní vybavení a nejspolehlivější pracovníky. Bezpečnost práce, šetrnost k životnímu prostředí, dochvilnost a kvalita provedené práce zajišťuje společnosti spolupráci s výmaznými společnostmi nejen v Moravskoslezském kraji.