Zámky a vše z kovu a plechu

Zámky a vše z kovu a plechu

Jsou zámečnictví, kde si můžete nechat udělat náhradní klíče, kde otevřou dveře, které jste ráno při odchodu do práce ve spěchu zabouchli a teprve na chodbě zjistili, že svazek vašich klíčů zůstal na háčku předsíni. A jsou i taková zámečnictví, kde si poradí se vším, co je vyrobeno z kovu. Říkáte si, že se přece všechno dá koupit hotové? Někdy se ovšem stane, že vám průmyslově vyráběný plot nevyhovuje, že byste potřebovali nějaký jiný. To samé platí o vstupní bráně do domu nebo do garáže.

Šikovný zámečník si poradí i s dalšími zakázkami. V létě je velmi populární grilování. Na trhu je spousta různých grilů, ale vy si ne a ne vybrat. Představovali jste si například pořádný gril, na kterém byste mohli otočit třeba i středně velké prasátko a pohostit kamarády. Chtěli byste, aby bylo ohniště kryté, aby pod grilem byla nádoba na odtékající šťávu, aby měl grilovací rožeň určité parametry. Když nenajdete v hobby marketech, hledejte zručného zámečníka. Ten vyrobí všechno, co si budete přát. Třeba i klec pro vašeho chlupatého miláčka, který má sklony utíkat a honit sousedovy slepice, když jste v práci. Nebo nějaký šikovný vozíček pro vaše rodiče na velké a těžké nákupy.

Se všemi pracemi si poradí Jaroslav Křemenák, majitel zámečnictví Přelouč. Garážová vrata vyrobí na míru z plechu, naohýbaného do tzv. psaníčka, nebo z kovového rámu s dřevěnou výplní. Můžete mít křídlová vrata nebo nesená, doplněná elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. Stejně tak si poradí s ozdobnou brankou. Všechny vrata a dveře jsou opatřeny kvalitními zámky s vložkami FAB, hliníkovými klikami a štítky.

V dílně ale najdete i takové výrobky, které byste možná nečekali. Stojany na kola, plechové stoly do skleníků, věšáky na oděvy, kovové konstrukce teras, schodiště a zábradlí. Výrobky jsou natřené základní nebo i vrchní barvou nebo mají podle požadavku zákazníka i jinou povrchovou úpravu, například žárovým nebo galvanickým zinkem, případně komaxitem.

V Přelouči nedělají jen nové věci, ale také opravují staré. A nejenom branky a vrata, ale také menší strojní zařízení jako jsou přívěsy, čerpadla a rozbrušovací pily.