Všestrannost je naše heslo

Všestrannost je naše heslo

Chtěli byste bydlet v rodinném domku, ale děsí vás život „na samotce“? Toužíte po větším prostru a soukromí, ale zároveň jste rádi, když máte kolem sebe lidi? Chcete bydlet v těsné blízkosti města a zároveň mít možnost si v létě posedět na zahradě místo toho, abyste z okna vašeho bytu toužebně sledovali, jak partička lidí naproti griluje a výborně se u toho baví? Pokud jste si alespoň na jednu z otázek odpověděli ano, jsou pro vás ideálním řešením řadové rodinné domečky.

Firma Stavos Stavba vám přesně takový dům může postavit, popřípadě pokud se vám nechce čekat může vám ze svých prací prodat domek již hotový. Pokud ale rodinný dům již máte, protože jste ho například podědili po prarodičích, nebo jste za účelem úspory peněz koupili dům starší a nyní máte pocit, že vám „padá na hlavu“, to co potřebujete, je kvalitní rekonstrukce. I tuhle službu firma Stavos Stavba a.s. nabízí a nejen to, je v ní velmi dobrá.

Jestli se naopak necítíte na to, bydlet v rodinném domě, ale i přesto chcete změnu od vašeho stávajícího bydlení, firma vám může prodat některý z krásných bytů, které sama postavila. A dokonce i v tomto případě (bytů) máte více možností. Nemáte dostatečné finanční prostředky na koupi některého z bytů, ale přesto toužíte po změně? Firma vám některý z jejich bytů může i pronajmout.

Nejsou to ale jen rodinné domy a byty, které jsou předmětem podnikání firmy Stavos a.s.. Firma provádí i rekonstrukce historických budov a zateplování panelových domů.

Tato stavební firma Ostrava je na trhu velmi úspěšnou a lidmi stále více využívanou firmou zaměřenou na stavbu řadových domků, bytů a různých typů rekonstrukcí, které provádí již celých 27 let. Jak už název Stavos Stavba a.s. napovídá, firma je akciovou společností. Na trhu je od roku 1991, kdy zprivatizovala státní podnik Stavos Stavba, který vznikl pouhý rok před tím.

Ať už tedy sháníte firmu na jakékoliv stavební nebo rekonstrukční práce, Stavos Stavba a.s. je tu pro vás!