Než začnete vybírat nová okna

Než začnete vybírat nová okna

S přicházejícím podzimem a chladnými dny jste si možná všimli, že vám doma nepříjemně táhne ledový vzduch z poza oken. Stará okna ne vždy spolehlivě těsní a nejen, že na podzim než začnete topit to znamená, že doma budete mít větší zimu, ale také až spustíte radiátory naplno, bude vám netěsnícími okny zbytečně teplo utíkat a vaše náklady na vytápění budou vyšší. Přes zimu se asi do měnění oken pouštět nebudete, ovšem je to ideální čas si udělat průzkum trhu, zjistit, jaká okna jsou nejlepší, vybrat si montážní a stavební firmu, která vám nová okna namontuje a pomůže vám s výběrem.

Pokud právě takovou firmu hledáte, která má navíc dlouhá léta praxe a můžete se na ni spolehnout, potom jistě navštivte stránky nebo přímo prodejnu ve městě Touškově u Plzně, kde sídlí firma Hrdina a Jakeš. Montážemi a stavebními pracemi otvorových výplní neboli oken, se zaměřují už od roku 1991, kdy spolupracovali s jinou firmou. Od roku 1996 potom mají vlastní společnost, která se zabývá montáží nejen plastových oken. V nabídce samozřejmě nechybí ani okna dřevěná nebo hliníková a vše co k nim patří, jako jsou parapety nebo žaluzie a další stínící technika. Pokud jste ze Západních nebo Středních Čech, pak by pro vás rodinná firma Hrdina a Jakeš měla být jasnou volbou.

Vybrat si můžete z oken s vysokou tepelnou a hlukovou izolací, z bezpečnostních oken nebo si můžete zvolit speciální trojitý systém těsnění – vnitřní, střední a vnější, který zajistí perfektní izolaci proti hluku, chladu i vlhkosti. Vybrat plastová okna tak, aby přesně splňovala vaše požadavky, se může zdát jako složitý úkol, ovšem s odborníky to půjde levou zadní. Konzultace a poradenství nabízí Hrdina a Jakeš zdarma, cena odpovídá vždy kvalitě a můžete se spolehnout na profesionální přístup. Záruční a pozáruční servis nesmí v nabídce služeb chybět.