Nedělejte si vrásky kvůli úklidu

Nedělejte si vrásky kvůli úklidu

Odešli z vašeho bytu řemeslníci a vy nemáte sílu ani chuť po nich uklidit? Zkuste se obrátit na firmu, která provádí kompletní úklid nemovitostí a starostí o mytí oken, čištění podlah, vysávání koberců a čalounění na vaší sedací soupravě i na židlích v jídelně vás zbaví. Stačí zavolat a domluvit se.

Firma umyje okna, pečlivě vyčistí žaluzie tenkými kartáčky, aby se znovu leskly a vypadaly jako nové. Čištění koberců bývá náročné zvlášť tehdy, pokud máte nějaké domácí mazlíčky, třeba pořádně huňatého pejska. Běžné vysávání určitě zvládnete sami, ale koberci prospěje, když se do něj pustí profesionál. Budete překvapeni, kolik chlupů a jiného nepořádku se v něm bude ukrývat. To stejné platí o čalouněném nábytku. Pokud doma nemáme speciální vybavení na hloubkové čištění, pohromy po skleničce rozlitého červeného vína nebo obloženém chlebíčku řešíme za pomoci houbičky a nějakého dostupného saponátu. Obvykle po našem zásahu zůstanou stopy v podobě více či méně patrné „mapy“. Specializovaná firma je však daleko lépe vybavená než běžná hospodyňka a čalounění vyčistí mnohem lépe. Až po jejím odchodu sedací souprava dokonale vyschne, bude zase bez skvrn.

Někdy se nám stane, že jsme pracovně tak zaneprázdněni, že nestíháme běžný úklid. Nebo si zlomíme nohu, případně nás trápí jiný zdravotní problém, který nám v běžném úklidu naší domácnosti brání. Ale to přece není důvod, abychom žili v bytě plném pavučin, prachu a špíny. Stejně tak je dokonalý úklid bytu vhodným dárkem pro starší rodiče, kteří si sice uklidí, ale generální úklid třeba před svátky je už zmáhá. Možná to pro ně bude překvapení, ale určitě užitečnější, než další pár bačkor nebo prostředků osobní hygieny do sbírky.

Nejen byt máme rádi čistý, oceníme také, když máme vyčištěný a voňavý interiér našeho auta. Firma se zaměřuje nejen na čalounění, ale vyčistí i plasty a okna zevnitř.

Úklid si mohou sjednat nejen majitelé bytů a rodinných domů, ale také podnikatelé do svých provozoven. Je lepší věnovat se zákazníkovi a vyřizování objednávek než mytí výlohy. Na druhou stranu je čistota naší dobrou vizitkou a provozovna se zaprášenou výlohou může některé zákazníky dokonce odradit.