Díky stavbě na klíč budou práce odsýpat a brzy budete mít svůj dům snů

Díky stavbě na klíč budou práce odsýpat a brzy budete mít svůj dům snů

Postavit dům je rozhodně běh na dlouhou trať. Ve výstavbě se nesmí nic zbytečně uspěchat, ale zároveň na sebe musí jednotlivé práce plynule navazovat, aby nedocházelo ke zbytečným prodlevám, které stavbu podražují. Zároveň je potřeba, aby všechny práce byly provedené v odpovídající kvalitě. Každá stavba se dělí do několika fází. Je jen na vás, zda si domluvíte specializovanou firmu, která vám zajistí stavbu rodinného domu na klíč a vy si nebudete muset dělat žádné starosti ohledně návaznosti prací, nebo zda se rozhodnete každou fázi svěřit renomovaným odborníkům a řemeslníkům, které ale budeme muset zkoordinovat a nebudete mít jistotu, že všichni jsou stejně kvalitní, nebo se do celé stavby vrhnete svépomocí a věnujete jí všechen svůj volný čas.

Základem každé stavby je projekt a vyřízení všech potřebných náležitostí na úřadě. Jakmile je toto vše splněno, nastává první fáze, která zahrnuje úpravu terénu a přípravu staveniště. Řadí se sem vyměření domu, následují zemní a výkopové práce. Stavební práce ve druhé a tětí fázi pokračují hrubou stavbou, postaví se zdi, podlahy, zhotoví střešní konstrukce. Ve čtvrté a páté fázi přichází na řadu elektroinstalace, instalatérské práce, zhotovení sádrokartonových příček, montování oken a dveří, výmalba, fasáda a další řemeslné práce, díky kterým bude dům připravený k nastěhování.

V Praze a Středočeském kraji vám veškeré stavební práce ale i rekonstrukce zajistí stavební firma KRAS pana Jaroslava Tůmy. Veškeré stavebně řemeslné práce vám tato firma s mnohaletými zkušenostmi a jen těmi nejlepšími ohlasy zvládne zajistit na klíč. Firma veškeré práce zajistí kvalitně a profesionálně, spolupracuje s ověřenými řemeslníky a dodavateli, využívá moderní postupy a zavládne si poradit i se složitějšími zakázkami. Mimo to se zaměřuje také na truhlářské práce, takže do nového domu vám může zhotovit nábytek na míru a postavit pergolu vašich snů.