Chcete novou podlahu?

Chcete novou podlahu?

Výstavbu nových domů, průmyslových staveb, inženýrských sítí, rekonstrukce různých objektů včetně historických – to vše nabízí firma Stavební HP. Její sídlo najdete v Kolíně, ale práce provádí po celé České republice. U jejího zrodu stáli Miloš Hladík a Tomáš Poláček, kteří se podnikání ve stavebnictví věnují už od roku 1991. V roce 2007 se rozhodli spojit svoje síly a pracovat spolu. Stavební firma tak díky této spolupráci nabízí rovněž projekty rodinných domů na klíč, věnuje se realitní činnosti, správě nemovitostí a provozuje i ubytovnu. Samostatnou činností firmy jsou anhydritové podlahy, které se hodí jak do obytných, tak občanských a průmyslových objektů.

Anhydritové podlahy jsou odolné, kvalitní a mají široké možnosti využití v domácích i komerčních prostorách, jsou velmi výhodné pro systémy podlahového vytápění, a proto si je zákazníci často vybírají do koupelen, kuchyní a místností se zvýšenou vlhkostí. Anhydrit je rychle připraven na zátěž, jeho montáž je bezproblémová. Podlahy z anhydritu jsou hladké, nedělají se na nich trhliny a nedeformují se. Litá podlaha se aplikuje v tekutém stavu, snadno se vyrovnává, rychle tuhne a do 24 hodin po zahájení činnosti je hotová. Samonivelační anhydritový potěr schne bez vzniku nežádoucího prachu, dá se aplikovat už od tloušťky 30 milimetrů. Dá se pokrýt plovoucí, vinylovou i PVC podlahou. Obstojí v každém prostředí, a to i v průmyslovém objektu.

Zákazník si může v Kolíně objednat i klasickou litou betonovou podlahu, která zůstává nedostižnou a svou funkčnost neztrácí ani v průběhu desetiletí. Kvalitní betonové vymývané povrchy jsou dnes vyráběné s pomocí špičkové moderní technologie. V interiéru jsou vhodnou základní vrstvou, na níž se pokládá tepelná, zvuková a hydroizolace. Betonové podlahy mohou být dekorativní, architekti je doporučují do minimalisticky laděných domácností. Betonový potěr se hodí také na chodníky, příjezdové cesty do garáže a venkovní plochy.