Aby nás sluneční paprsky netrápily

Aby nás sluneční paprsky netrápily

Blíží se doba, kdy sluníčko opět roztáhne svoje zlaté paprsky a my budeme dělat vše pro to, abychom se před nimi skryli. Vhod nám přijde vnitřní i venkovní zastínění, interierové rolety, venkovní žaluzie a rolety, a také sítě proti hmyzu a japonské stěny.

Žaluzie se dodávají pro plastová okna a eurookna, a to horizontální, vertikální, dřevěné, solární, pro běžná i střešní okna. V sortimentu jsou žaluzie z různého materiálu, včetně textilu. Horizontální žaluzie se hodí do všech typů oken, jsou v široké paletě barev, včetně imitace dřeva. Vertikální se dobře vyjímají v kancelářích nebo moderních bytových interiérech. Jsou alternativou tradičního způsobu zastínění, tvoří v místnosti funkční i estetický prvek. Vertikální žaluzie se vyrábějí v látkovém, plastovém i dřevěném provedení. Vysoce luxusním dojmem působí dřevěné žaluzie, které uspokojí ty nejnáročnější zákazníky, mají krásný povrch, jsou velmi moderní nebo až exotické.

Rolety se vyrábějí z textilu, užívají se do plastových, dřevěných i hliníkových oken. Montují se do křídla okna z interiérové strany. Mají dlouhou životnost, snadno se udržují a obsluhují, a to i díky brzdě, která umožňuje roletu zastavit v jakékoliv poloze bez nutnosti uchytit ovládací řetízek. Textilní rolety se ve střešních oknech pohybují ve vodících lištách, zajišťují zatemnění nebo zastínění v každém ročním období.

Moderním prvkem zastínění jsou stále více oblíbené japonské stěny. Dají se použít na velké plochy i k předělení velkých místností. Široký výběr barev a dekorů látek dovoluje v interiéru vytvořit jedinečné osobité kombinace.

Úplnou novinkou jsou solární žaluzie, které ke svému provozu využívají sluneční energii. Převádějí ji pomocí solárních článků na elektrickou, jsou bezdrátové a dají se libovolně naprogramovat.

Spolu se žaluziemi si zákazník může objednat další doplňky, nejen okenní sítě proti hmyzu, ale také předokenní držáky na truhlíky a okenní sušáky na prádlo.