Zahrada jako z pohádky

Zahrada jako z pohádky

Léto pomalu ale jistě klepe na dveře a člověk když sleduje, jak je venku krásně, lituje, že musí sedět zavřený v práci. Kdo má to štěstí a má zahradu, jistě na ní rád tráví slunná odpoledne a víkendy. Avšak zahrada sama o sobě je mnohdy víc práce než radosti a vybudovat si svoji oázu klidu, aby byla přesně podle vašich představ stojí nemalou práci a čas. Když už někdo na to potřebný čas má, jen málokdy deponuje také vším potřebným vybavením pro úpravu trávníků, stromů, nebo vybudování jezírka. A pokud člověk nechce strávit odpoledne hledáním na internetu, které květině se nejlépe bude dařit ve které části zahrady, kolik potřebuje hnojení a zalévání a jak vůbec okopávat záhonky, je úplně nejlepší možností svůj sen o krásné zahradě přenechat na odbornících.

Zahradnictví Hortis je právě to, co hledáte, pokud si přejete krásnou zahradu jako z romantického filmu, na které si budete moct užívat a nebudete se muset stresovat jejím budováním. Realizace nebo rekonstrukce zahrady s touto firmou není nic složitého, vše začne prohlídkou pozemku, kdy se přesně domluvíte, jaké jsou vaše představy a jaké jsou možnosti terénu. Poté nastoupí zahradní architekt, který dá vašim představám ucelený obrázek. Díky bohatým a dlouholetým zkušenostem dokáže Hortis realizovat opravdu pohádkové zahrady. Na úpravu terénu disponuje špičkovou technikou, kdy žádné překážka není nepřekonatelná. Výsadba vhodných stromů a květin, které si můžete vybrat v zahradnickém centru je samozřejmostí včetně následné a pravidelné péče o ně.

Pokud si přejte tolik oblíbené zahradní jezírko nebo dokonce biotop, ve kterém se v létě budete i moct osvěžit, také jste v péči těch nejlepších. Fantazii se meze opravdu nekladou a vaše jezírko tak může mít zákoutí, mola, nebo být schované pod altánkem. Proto ať už je vaše přání týkající se zahrady jakékoliv, potřebujete větší úpravy nebo je vyřešit drobnosti, neváhejte se obrátit na zahradnictví Hortiscentrum.