S mramorem se budete cítit jako císař

S mramorem se budete cítit jako císař

Pomocí dekorativní kamenů, kamenných struktur či soch dosáhnete snadno nádherného a originálního stylu pro vaši zahradu. Mramor a břidlice se používají pro své estetické vlastnosti celá tisíciletí, teď se i vy můžete cítit jako Římský císař s vlastní sochou ženy z růžového či černého mramoru, či břidlicovým monolitem jako ze Stonehenge.

Mramor má speciální vlastnost absorbovat pár mililitrů hluboko do sebe světlo předtím, než je rozptýleno. Není tedy divu, že samotný název „mramor“ pochází z řeckého slova „marmaros“ které znamená zářící kámen. Mramor je homeopatií považován za očišťující kámen. Věří se, že mramor má silné metafyzické uklidňující vlastnosti, které ve vás mohou vyvolat nejen nebeský klid ale i všeobjímající pocit harmonie a rovnováhy. S velkou sochou či monolitem se tyto vlastností potom mohou dokonce propít do celé zahrady a vy tedy budete mít svoje místo pro uklidnění se od dnešního uhoněného světa. Někdo tvrdí, že černý mramor má navíc moc propojit vás s vašimi přirozenými vyššími intelektuální stavy mysli a s vyššími formami přírodních znalostí. Rozhodnutí, jestli to je či není pravda, si musíte někde u mramoru či mramorové sochy udělat sami, ale jen si vzpomeňte, co ve vás vyvolává socha Davida. Tak jako tak, mramor dodá vaší zahradě zdání klidu a vnitřní síly.

Pokud hledáte, kde si takový mramor pořídit, můžete se podívat na širokou nabídku firmy Kámen Design Zahrada. Specializují se na prodej solitérních kamenů, soch, valounů i přírodních kamenných dlažeb a obkladů. Jejich struktury jsou z kamenů z Egypta, Indie, Turecka, Číny, Rakouska, Slovenska, Norska, Brazílie, Vietnamu, Filipín a z Česka. Mimo mramoru u nich najdete i andezity, černé čediče, černé a zelené břidlice či luxusní porézní béžové travertiny, pískovce či kvarcity. Každá socha a kámen ze kterého socha byla vytesána je samozřejmě originál, nečekejte tedy, než si někdo koupí mramor, který by nejvíce vyhovoval a seděl k vám či vaší zahradě. Neváhejte a dopřejte si svůj vysněný a zasloužený mramorový klid. Nemusíte ani rovnou kupovat sochu, mohou stačit i mramorové či břidlicové kameny v zahradě.