Chcete nábytek, který vám vydrží dlouhé roky? Stačí dobře rozeznat kvalitu nábytku.

Chcete nábytek, který vám vydrží dlouhé roky? Stačí dobře rozeznat kvalitu nábytku.

Stavba, rekonstrukce nebo koupě nového bytu či domu sebou často nosí i povinnost vybavit interiér novým nábytkem. Pokud nás tlačí výše budgetu je pochopitelné, že chceme do bytu vybrat cenově dostupnější kousky. Avšak kupovat laciný nábytek se může pěkně vymstít. Levný nábytek může být často nekvalitní, nestabilní, složitý na sestavení a celkově může mít krátkou životnost. Pokud se tedy přece jen rozhodnete pro kvalitnější nábytek, skvělou volbou pro vás bude nábytek z masivu.

Jaké jsou hlavní výhody nábytku z masivu?

Nábytek z masivu může být vyrobený jak z měkkého, tak i tvrdého dřeva. Největší výhodou masivu je jistě jeho výdrž. Pokud se o něj budete správně starat může vám vydržet dlouhé roky. Pro někoho může být i výhodou jeho často nezvyklý a originální vzhled. Pro ty, co si potrpí spíše na upravenější vzhled dřeva, je masiv také skvělým materiálem pro možnost moření, tedy úpravu povrchu dřeva a možnost tak změnit například i jeho barvu.

Cena tohoto materiálu je dražší zejména svou náročností na opracování. Je totiž tvarově nestálý. Pro kvalitu je také důležitý původ dřeva. Uvádí se, že nejlepší část stromu pro výrobu nábytku z masivu je spodních pět metrů statného stromu.

Kde nakoupit nábytek z masivu?

Pokud chcete nábytek z masivu, ale přitom chcete nakoupit nábytek za příjemné ceny, tak navštivte e-shop IDEA nábytek. Nabízí nejlevnější nábytek z masivu, který na trhu koupíte. Avšak beze změny skvělé kvality nábytku. Můžete si vybrat z mnoha druhů nábytku. Od dřevěných postelí, nočních stolků, komod, stolů, židlí až po skříně. Mají také mnoho na výběr z čalouněného nábytku jako jsou pohovky, sedací vaky, relaxační křesla a mnoho dalšího. Teď už vám za vysněným interiérem nic nestojí v cestě.