V Army Shopu seženete kvalitní vybavení do přírody prověřené armádou

V Army Shopu seženete kvalitní vybavení do přírody prověřené armádou

Zažít pár dnů v přírodě, sám se sebou a obklopen jen nekonečnými lesy je zážitek, kterému se máloco vyrovná. I proto se kempování, túry a čundry tedy několikadenní pobyty v přírodě těší neustálé oblibě. Tradice trampování je u nás dlouhá a právě nyní, když je cestování omezené, lidé znovu objevují kouzlo cestování na vlastní pěst. Obchody s outdoorovými potřebami jsou už od začátku léta beznadějně vyprodané. Kvalitní vybavení do přírody je přitom základem každé túry. Existuje však ještě jedna možnost, kde můžete kvalitní vybavení do přírody sehnat. Jsou to Army-shopy.

V Army-shopu Ořechov mimo originální vojenské výstroje seženete také outdoorové vybavení prověřené armádou. Ať už jste zkušený tramp nebo se chystáte na jeden ze svých prvních čundrů, v tomto obchod seženete vše, co potřebujete. Na výpravu do přírody budete potřebovat to správné oblečení které odolá nepřízni počasí. Ideální jsou dlouhé kalhoty z pevného materiálu s dostatkem kapes a vyztužením, fleecová mikinu, která zahřeje i odvádí pot, nepromokavá, větru vzdorná a lehká bunda a nepromokavé pevné boty, které podpoří kotníky. Všechny tyto požadavky splňuje armádní vybavení na jedničku. Dejte si záležet i na batohu, do kterého to vše sbalíte, měl by mít dostatek kapes, měl by být lehký a musí vám na záda sedět.

Často si trampové na čundr neberou stan, ale spí přímo pod hvězdami. Proto je potřeba kvalitní karimatka, spacák a celta proti ranní rose nebo večernímu dešti. Dále je důležité sbalit proviant, tedy ešus a příbor a kvalitní polní lahev na vodu. Nejen správný muž by měl mít nůž, ale bez dostatečně ostrého nože se neobejde nikdo, kdo se vypraví na delší pobyt do přírody. Také nezapomeňte sbalit baterku nebo čelovku, zapalovač a sirky a kompas. Ve výbavě by neměla chybět krabička poslední záchrany (KPZ) s léky, obvazy nebo malým užitečným vybavením jako je jehla a nit, mini svíčka nebo tužka. Nakonec přibalit pláštěnku a můžete vyrazit. Army shop Ořechov mimo své stálé kamenné prodejny často jezdí také na historické akce, kde nabízí své zboží.