Usnadníme vám nákupy a poradíme v chovatelství

Usnadníme vám nákupy a poradíme v chovatelství

Už vás nebaví neustále nakupovat jako ovce v pátek odpoledne v přeplněných nákupních centrech? Vadí vám, že se vám v obchodech nedostává přátelské atmosféry a ochoty poradit? A nebo už jen nechcete často několikahodinovými nákupy čas, kterého už tak máte málo a mohli byste ho raději trávit s rodinou či přáteli? Přijďte si nakoupit k nám!

Jsme rodinná firma, což se odráží i na našem přístupu k zákazníkům. Práce pro nás není jen živobytím, ale také koníčkem. Rozdíl mezi velkoobchodem a rodinnou firmou poznáte hned ve dveřích. Náš obchod s potravinami je malý, přehledný, ale zároveň nabízí vše, co si vaše mlsné jazýčky žádají. Nepředstavujte si naši prodejnu ale jako večerku, kam skočíte v případě nouze večer, když zjistíte, že vám došly rohlíky, jen abyste nějak „přežili“ do rána. I přes to, že náš obchod totiž není obrovský jako hyper/ supermarkety, ve kterých jste většinou zvyklí nakupovat, i u nás najdete vše na jednom místě. Neprodáváme totiž jen základní potraviny, ale také drogerii.

A myslíme také na vaše domácí mazlíčky. Kromě prodejny potravin totiž provozujeme i zverimex, kde najdete širokou škálu krmení pro drobné i větší zvířátka. Jak už jsme zmínili, zakládáme si také na osobním přístupu ke každému zákazníkovi a jinak tomu není ani se zvířátky. Obchod neprovozujeme jen tak „z rozmaru“, máme za sebou padesát let zkušeností s chovem domácích mazlíčku a svoje zkušenosti chceme šířit dál a poskytovat rady a typy kolegům chovatelům. A co bychom to byli za zverimex, kdybyste si u nás nějakého domácího mazlíčka nemohli i pořídit? Velká zvířátka u nás sice nenajdete, ale pokud hledáte malého zvířecího kamaráda jako andulku, osmáka, nebo zakrslého králíčka, u nás se s ním můžete seznámit, a když si padnete do oka, odnést si ho i domů.

Ať už tedy chcete nakoupit v klidu a v pohodě a vyhnout se tradičnímu nákupnímu shonu a chaosu ve velkoobchodech, nebo sháníte dobré krmivo pro své miláčky či něco jiného z chovatelských potřeb, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.