Pojďte se učit tančit k mnohonásobným mistrům

Pojďte se učit tančit k mnohonásobným mistrům

Tanec je snad jedno z nejstarších umění vůbec. Dokáže často vyjádřit i to co slova ne, přináší potěšení tanečníkům i těm, co je pozorují. Pokud máte cit pro hudbu, rádi si doma jen tak pro radost tancujete pro sebe nebo nemůžete přestat vzpomínat na taneční, nikdy není pozdě na to, s tancem začít. Taneční pro dospělé nabízí ostravský taneční klub Akcent. Pro vás a vašeho partnera mohou být tyto taneční kurzy příjemným zpestřením nedělního večera, zavzpomínáte na mládí a na sladké období prvních lásek v tanečních, užijete si vzájemnou blízkost, budete díky pohybu dělat něco pro své zdraví, sblížíte se při společném učení se něčeho nového a užijete si spoustu zábavy.

Mimo to je to ale také doslova nejlepší možný taneční klub, kam můžete své děti přihlásit. Za více než dvacet pět let své existence klub Akcent Ostrava nasbíral přes 200 titulů mistrů ČR, 26 titulů mistrů Evropy a hned 28 titulů mistrů světa. Dětem se věnují zkušené trenérky, kteří mají na pomoc mnoho asistentů. Výuka probíhá v Ostravě – Habrůvce v objektu bývalého kina Vítek. Děti se díky soutěžím podívají do zahraničí, najdou si kamarády, naučí se spolupracovat a užijí si radost z pohybu. Taneční klub Akcent se zaměřuje na taneční styly Disco dance a show dance.

Do tanečního klubu se mohou hlásit děti již od čtyř let. V klubu je několik tanečních kurzů pro různé věkové kategorie, pokud se nováčkům začne dařit mohou postoupit do profesionálnější taneční skupiny která se účastní soutěží. Začátečníci trénují dvakrát týdně, pokročilejší i čtyřikrát. Je dobré, když jsou pro taneční soutěžení dětí nadšení i rodiče a podporují je. Taneční klub mimo soutěží vystupuje také na nejrůznějších akcích a nejednomu rodiči ukápne slza, když vidí, jak je jeho dítě talentované a nadšené do toho, co dělá.