Nechte se okouzlit tradičními indiánskými doplňky

Nechte se okouzlit tradičními indiánskými doplňky

Najde se jen málokdo, koho by někdy nefascinovali indiáni, jejich divokost, svoboda a dobrodružné příběhy o odvážném náčelníkovi Vinnetouovi. Pro nás se jedná o kulturu velmi vzdálenou, kterou však díky filmům a literatuře známe a máme o ní své romantické představy. Pokud vás tato kultura fascinuje a toužíte se jí přiblížit, jistě vás nadchne nabídka e-shopu indiánský svět, kde si můžete vybrat z celé řady indiánských doplňků.

Takový lapač snů je například nejen krásným doplňkem do domácnosti, ale také má zachycovat špatné sny a negativní energii. noční můry se zachytí do pavučiny, kde je ráno zničí sluneční světlo a dobré sny sklouznou po peříčku zpět do hlavy spícího. Legend o jeho původu existuje velké množství, jedna z nich vypráví o šamanovi, který dlouho trpěl nočními můrami. Jednu noc si ustlal pod medicínové kolo. V něm se usídlil pavouk a přes noc spletl pavučinu přes celý vnitřek kola. Do pavučiny se také zachytilo pírko kolem prolétající sovy. Šaman se ráno vzbudil zcela odpočatý. Lapače snů nezachycují jen noční můry ale také negativní energii.

Dalším tradičním symbolem indiánské kultury jsou takzvané mluvící hůlky. ty se využívaly při různých shromážděních a kmenových radách a pouze ten, kdo měl v ruce tuto hůlku mohl mluvit a ostatní mu museli naslouchat. Možná byste se této indiánské tradice mohli chopit i u vás doma nebo v kanceláři a pomohlo by vám to vyřešit spoustu problémů.

V e-shopu i poté můžete koupit i tradiční indiánské doplňky. Jedním z nich je například nákrčník neboli náhrdelník s více řadami vyrobený z bílých kelnatek a doplněný ozdobami. Originální náhrada za kravatu je bolo, které se skládá ze šňůrky sepnuté ozdobnou přezkou. Pokud i vaše děti propadli lásce k indiánům, můžete jim koupit bezpečné tomahavky, luky nebo doplňky, aby se cítili jako praví indiáni.