Co má společného stáj, hřiště a kuželky

Co má společného stáj, hřiště a kuželky

Víte, co mají společného koňské stáje, kuželky, střelnice, lasergame, mnohá sportovní nebo dětská hřiště ale někdy i průmyslové haly a dopravní sítě? Odpověď byste asi hledali dlouho a nemusí být na první pohled jasná, tak vám napovíme. Jsou to povrchy z recyklované pryže. A všechny tyto možnosti, co z ní vyrobit také najdete v sortimentu naší firmy Knock- out, která se právě na prodej výrobků z recyklované pryže zaměřuje. Jsme českou společností, všechny naše povrchy jsou hygienicky nezávadné a opatřeny potřebnou atestací a splňují i ty nejpřísnější certifikáty kvality.

Naše gumové povrchy do stájí i povrchy pro víceúčelová sportoviště jsou díky spolupráci s odborníky velmi šetrná ke kloubům, nabízí výběr z několika barevných variant a vyznačují se vysokou životností. Naše povrchy na běžecké dráhy potom díky svým protiskluzovým vlastnostem zvyšují bezpečnost na dráze i za nepříznivého počasí. U povrchů pro víceúčelové sportoviště si potom sami můžete zvolit, zda chcete hřiště na tenis, basketbal nebo volejbal, všechny se však budou vyznačovat nesmýkavostí a vysokou životností.

Lasergame a virtuální realita je v dnešní době stále oblíbenějším zdrojem zábavy. Spolupracujeme se specialisty v těchto oborech a společně s nimi navrhujeme optimální řešení pro arény i podlahy pro virtuální realitu. Taktéž dětská hřiště jsou díky pryžovým dopadovým plochám zároveň bezpečná i designově pěkná a také hygieničtější než písek. Vyrábíme však i povrchy na tunelové střelnice spolu s akustickým obložením stěn, stropu a podlahy. Pro rušné průmyslové provozy navrhujeme antivibrační rohože, které eliminují vibrace i hluk. Tyto rohože jsou vhodné i pro dopravní průmysl kde pomáhají snižovat hluk vozidel tramvají.