Aby byl rybář jako ryba ve vodě

Aby byl rybář jako ryba ve vodě

Rybářské potřeby „U Zlaté štiky“ nabízejí na svých prodejnách a e-shopu široký výběr komplexního vybavení pro rybáře. Kamennou prodejnu můžete navštívit v Uherském Hradišti, Uherském Brodě nebo Veselí nad Moravou. Najdete zde bohatou nabídku rybářských potřeb pro kaprařinu, feeder, plavanou, přívlač, lov sumců nebo rybolov na dírkách. V nabídce je také veškeré příslušenství pro rybaření, jako jsou kempingové sety, různé doplňky a mnoho dalšího. Každý rybář si zde za rozumnou cenu přijde na své.

Základem pro rybaření je kvalitní prut. Podle toho, na jaké ryby cílíte a jakým způsobem chcete lovit, je na výběr z řady možností, jako jsou muškařské pruty, feederové, přívlačové, sumcové, mořské a další. K prutu samozřejmě nesmí chybět kvalitní naviják, háček, vlasec a spolehlivá návnada. Zlatá štika nabízí mimo jiné bohatý výběr kapřích výrobků z vlastní dílny, jako jsou krmítkové směsi, plovoucí pelety, obalovací pasty nebo boilies s vysokým podílem záběrů. Pro nerušené rybaření za každého počasí ve dne i v noci nabízí nejrůznější bivaky a přístřešky, spací pytle, lehátka, křesla, stolky, deštníky a ostatní příslušenství, jako jsou zavrtávací držáky na deštník, větráky nebo světla. Rybaříte-li z vody, jistě si vyberete z nabídky nafukovacích člunů a belly boatů. A nesmí chybět ani kvalitní rybářské oblečení a obuv. Máte-li ve svém okolí nadšeného rybáře, zajisté ho potěšíte koženou rybářskou peněženkou, dárkovou krabičkou či dárkovým poukazem na nákup zboží v hodnotě až 3 000 korun.

K dopravě zboží můžete využít GLS kurýrní služby, která zásilku doručí na Vámi zvolenou adresu, dále je zde možnost doručit balík do libovolného GLS ParcelShopu, nebo si zásilku osobně vyzvednout na jedné z prodejen Zlaté štiky. Pro vrácení či reklamaci zboží najdete instrukce včetně potřebných formulářů přímo na e-shopu.