Zemní práce komplexně a profesionálně

Zemní práce komplexně a profesionálně

Hledáte firmu, která se spolehlivě postará o zemní práce a demolice a zajistí vám v tomto ohledu komplexní nabídku služeb? Pak je tady naše firma Vladimíra Vrbického přesně pro vás. Fungujeme již od orku 1998 v Němčicích v okrese Svitavy. Od města Litomyšl jsme vzdálení jen 2 km a z České Třebové je to k nám 8 km. Prioritně se tedy zaměřujeme na Pardubický kraj, ale nemáme problém zajistit naše služby po celé České republice.

Zemní práce, demolice a související stavební činnost provdáme už od založení naší firmy, a proto si troufáme říct, že máme v tomto bohaté zkušenosti. U každé zakázky si zakládáme na osobním přístupu, ke každé zakázce přistupujeme stejně pečivě a profesionálně a dáváme si záležet, aby naše práce byla naší nejlepší vizitkou. Pokud na pozemku, kde se chystáte stavět stojí stará a rozpadlá stavba, zajistíme její demolici a odvoz suti. Na demoliční a bourací práce poté obvykle navazují zemní práce, kdy je třeba terén upravit a udělat výkop. Terénními pracemi se mění vzhled, vlastnosti nebo účel využití terénu. Velmi často je třeba upravit rovinné i svažné terény, a tak zajistit přípravné práce pro stavby. Z terénních prací dále zajišťujeme zahrnovací práce, úpravu komunikací a výstavbu zpevněných ploch.

Už podle samotného našeho zaměření na zemní práce je jasné, že v nabídce nesmí chybět výkopové práce. Ty provádíme pro pozemní, dopravní, průmyslové i inženýrské stavitelství. Hloubíme rýhy a výkopy pro inženýrské sítě, kopeme základy a základové pásy pro stavby ale provádíme i výkopy pro jezírka a bazény. Díky naší autodopravě si nemusíte ani dělat starosti s přebytečným materiálem z výkopů nebo z nutností dovést zeminu na terénní úpravy. Nebojte se nás tedy kontaktovat a společně se domluvíme na nejvhodnějším řešení pro vás.