Zbavíme vás škůdců

Zbavíme vás škůdců

Sice dnes není výjimkou, že někdo chová myši, potkany a další havěť jako domácí mazlíčky, avšak když se u vás doma usídlí tito hlodavci jako nechtění nájemníci, vždy vyvstává problém. Pokud vás v noci budí škrábání hlodavců na půdě, máte rozkousané trámy anebo vám myši rozkousaly elektrické rozvody v automobilu a vy se jich ani za nic nemůžete zbavit, je načase zavolat deratizéra. Myši navíc mohou přenášet velmi nebezpečné choroby jako je žloutenka, salmonela a další. Deratizace se provádí za účelem ochrany zdraví ale také zabráněné dalším ekonomickým ztrátám, a hlavně zbavení se nepohodlných hlodavců. Pravidelné provádění slouží jako prevence a doporučuje se provádět dvakrát ročně, hlavně na podzim a na jaře.

Dalšími nechtěnými spolubydlícími často bývá hmyz. S těmi si poradí obor desinsekce, který vás těchto škůdců zbaví. Nejčastější je problém se šváby, komáry, mravenci, štěnicemi ale i blechami. Stejně jako hlodavci mohou způsobovat zdravotní problémy ale i ztráty na majetku.

Kromě hlodavců a hmyzu existují další organismy, které málokdo rád vidí ve své domácnosti. Těmi jsou všemožné plísně a další mikroorganismy. Tyto choroboplodné a jinak škodlivé organismy způsobují problémy především na místech se zvýšenými nároky na čistotu jako jsou zdravotnická zařízení, zemědělské organizace, stravovací zařízení a další. Proto je třeba pravidelně provádět desinfekci, aby se předešlo veškerému jejich vzniku.

Všechny tyto služby nabízí Deratus Zapletal, který vás spolehlivě zbaví nechtěných škůdců. Používá širokou škálu přípravků na hubení hlodavců, hmyzu i plísní a vždy zvolí vhodnou variantu přesně na míru. Přípravky jsou vhodné jak v použití v bytech, tak i potravinářských či hotelových zařízeních a jsou bezpečnostně nezávadné pro člověka. Přípravky z oblasti desinfekce jsou širokospektrové a mají dlouhou dobu účinnosti.