Zabezpečení domu, firmy i chalupy

Zabezpečení domu, firmy i chalupy

Chcete, aby byl váš dům nebo firma dokonale zabezpečeny? Vsaďte na bezpečnostní systémy Jablotron. Jablotron 100 se hodí se jak pro obytné prostory, tak pro obchody, kanceláře, sklady a dílny. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně i další rizika. Je velmi jednoduchý na ovládání, nemusíte mít obavy, že byste jeho obsluhu nezvládli. Tím, že je kombinací bezdrátového a drátového řešení, jeho instalace je šetrná pro váš objekt i peněženku. Dostanete se k němu pomocí bezplatné aplikace MyJablotron z vašeho chytrého telefonu nebo počítače prakticky odkudkoliv. Stačí mít připojení na internet. Můžete se dívat, co se ve vaší nemovitosti děje a alarm ovládat na dálku.

Jestliže se rozhodnete si Jablotron 100 nechat nainstalovat, dostáváte automaticky zdarma na tři měsíce službu Celková ochrana. Bez jakýchkoliv závazků se můžete přesvědčit, jak tato služba funguje. Operátoři Bezpečnostního centra budou okamžitě reagovat na poplachové signály z alarmu, podle předem dohodnutých pravidel vás budou kontaktovat a pošlou zásahový tým k prověření situace. Po celou dobu zásahu budou objekt monitorovat a spolupracovat se zásahovou jednotkou. Ta se k ohroženému objektu dostane zpravidla do deseti minut.

Součástí zabezpečovacího systému jsou videoverifikační kamery, které automaticky reagují na poplach, zajištění a odjištění objektu. Z každé události vyhotoví pro uživatele minutový záznam, který je dostupný v aplikaci MyJablotron. Uživatel tak může okamžitě zjistit, co se v objektu děje, má k dispozici živý náhled z kamery a službu vícedenního záznamu, když odjíždí pryč.

Jablotron 100 chrání objekt nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Kromě toho nabízí unikátní domovní automatizaci. Rozsvítí a zhasne světla, Vyhřeje bazén, zavlaží zahradu a otevře garáž.

Jablotron vyrábí i GSM ovladače a hlásiče, které ocení hlavně chataři. I o všedních dnech mají svou chatu nebo chalupu pod kontrolou. Ovladač s hlásičem mají řadu užitečných funkcí, dokáží ještě před příjezdem ohřát vodu v bojleru, zatopit, upozorní na požár nebo havárii vody. Vše se ovládá stiskem jednoho tlačítka.