Vratové systémy CZ vám vyrobí průmyslová vrata přesně na míru

Vratové systémy CZ vám vyrobí průmyslová vrata přesně na míru

Na průmyslová vrata jsou kladeny velmi velké nároky, musí zvládnout náročný každodenní chod, a to bez poruch a zádrhelů a musí být přizpůsobena pro konkrétní specifika daného provozu. Průmyslová vrata, která přesně budou odpovídat vašim požadavkům a která budou bezproblémově sloužit nabízí český výrobce Vratové systémy CZ. Tato firma navrhne, vyrobí a doručí vrata do každého průmyslového odvětví. Díky vlastní výrobě dokáže navrhnout a realizovat jakýkoliv rozměr a přizpůsobit vrata jakémukoliv otvoru.

A proč zvolit firmu Vratové systémy CZ? S výrobou a montáží má firma Vratové systémy CZ mnohaleté zkušenosti, veškerý vývoj a projektování probíhá v rámci firmy, ke každé zakázce přistupuje osobně a neváhá se přizpůsobit požadavkům zákazníků. Mimo to se můžete spolehnout na záruku kvality výrobku a jeho správné instalace na místě realizace. Případný servis firma vždy zajišťuje v co nejkratší době. Mezi nejčastěji vyráběná průmyslová vrata patří vrata skládací panelová, skládací rámová i hangárová vrata. Vhodným řešením jsou také posuvná vrata. Průmyslová vrata jsou většinou vyráběna z panelů sendvičové konstrukce, které skvěle izolují jak tepelně, tak zvukově. Ke všem typům vrat lze přiobjednat všechny dostupné doplňky.

Velmi oblíbenou variantou jsou vrata skládaná, která se skládají z vratového křídla a sendvičové konstrukce. Sendvičový panel, ze kterého je křídlo vyrobeno, je vyplněn ekologickou tepelnou izolací. Vrata také dobře těsní díky speciálním gumovým profilům. Počet křídel je variabilní. Firma dodává jak skládací panelová, tak i rámová vrata. I hangárová vrata dělá ve skládací variantě, dále poté posuvné nebo teleskopicky posuvné. Pokud máte jakékoliv otázky neváhejte se se svojí poptávkou obrátit na tuto zkušenou firmu a nechat si vyrobit vrata přesně vám na míru.