V bazénu jako u moře

V bazénu jako u moře

I když je teplota pod nulou a vzduchem poletují vločky, jaro je už za dveřmi a dá se očekávat, že přijdou opět velmi teplé dny, kdy je tak příjemné osvěžit se v chladivé vodě. Kdo by si přál mít svůj vlastní bazén, který by mohl využívat kdykoliv, může si přání bez problémů splnit.

Firma Laminátové bazény, která se nachází v Popicích nedaleko Hustopečí na jižní Moravě, byla založena v roce 1991. Zaměřuje se hlavně na výrobu sklolaminátových bazénů a jejich příslušenství, při vyrobě dbá na to, aby bylo vše z kvalitních materiálů. Laminátové bazény Krajča jsou originálním výrobkem, patří k nejkvalitnějším na trhu. Hodí se do exteriéru i pro interiérovou výstavbu. K bazénům je dodáváno veškeré příslušenství včetně zastřešení bazénů. Bazény jsou hladké, bez spár, svárů, ostrých hran a nerovností. Tepelně a tvarově jsou stálé, nekřehnou a jsou odolné i vůči mechanickému poškození. Zákazník si může objednat i další vybavení, jako je filtrace, světla, trafa, sady vysavačů a protiproud. Bazény jsou tak díky vybavení šité na míru každému, firma detailně zpracuje podle požadavku cenovou kalkulaci.

V nabídce jsou bazény Marcus, Florida a Malorka. Marcus má délku šest metrů a šířku 3,3 metry, Florida je ještě o 1,5 metru delší. Malorka je nejhlubší, má hloubku 1,5 metru. Ke všem typům se dodává kompletní filtrace, skimmer, dvě trysky, dva ventily a potrubí.

Povrchová úprava bazénu umožňuje ponechat v něm vodu i v zimním období, aniž by bylo nutné obávat se poškození mrazem. Sklolaminát umožňuje rychlou a snadnou montáž, snadno se udržuje, má vysokou mechanickou a chemickou odolnost i vysokou životnost.

K bazénu se dá přikoupit zateplení nebo solonizační jednotka. Ta ze slané vody v bazénu tvoří plynný chlór, který slouží jako hlavní dezinfekční látka pro údržbu vody. Slaná voda má navíc prokazatelně příznivý vliv na pokožku, šetří čas i náklady na bazénovou chemii.