Už teď myslete na léto

Už teď myslete na léto

Teď možná právě popíjíte čaj s medem a sníte o cestě do teplých krajů…ale zima rychle odejde a teplo bude i u nás. Vzpomínáte si, jak vám bylo v létě v noci horko a jak jste nemohli spát? Jak jste trpěli v tropických dnech v práci? Ano, jsme rádi, že jste si vzpomněli. Právě teď je čas objednat si klimatizaci a s utrpením navždy skoncovat. O vaši pohodu se postarají pracovníci firmy HI-SERVIS z Brna-Řečkovic.

Je dokázané, že člověk se nejlépe cítí při teplotě kolem 21 – 24 stupňů Celsia. Když je chladněji, je vám v místnosti zima, když tepleji, přehříváte se, rychleji se unavíte a toužíte jen po odpočinku a něčem studeném na pití. Moderní vzduchotechnika už dnes dokáže všechny starosti s vysokou venkovní teplotou vyřešit. Už neplatí, že by se kvůli instalaci klimatizace musely do budovy nebo do bytu dělat velké stavební zásahy. Možností je celá řada a technik dokáže z bohaté nabídky klimatizačních jednotek vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Nemusíte se bát ani pověry, že klimatizace přináší častější nachlazení a nemoci. Když se správně používá, nic takového vám nehrozí.

A jak taková montáž probíhá? Technik vás navštíví a podle vašich představ navrhne takový druh klimatizace, který bude po vaši domácnost nebo firmu nejvhodnější. Potom se budou instalovat rozvody chladu a odvodu kondenzátu. Firma provede potřebné stavební práce a nebojte se, i zednické zapravení. Vnitřní jednotku osadí na zeď, propojí ji s chladícím okruhem, elektrickým přívodem a odvodem kondenzátu. Když je všechno zapravené, pracovníci firmy po sobě uklidí. Dále nainstalují venkovní jednotku, zapojí ji do chladícího okruhu a napustí chladivem. Technik provede příslušné práce na rozvaděči a celý systém zprovozní. Vy si dílo převezmete i s návodem k obsluze a absolvujte instruktáž, jak klimatizaci správně ovládat.

Firma HI-SERVIS vás bude provázet i v dalších letech, protože určitě budete stát o to, aby vám klimatizace dobře sloužila. Pracovníci firmy budou provádět údržbu a servis, vaše zařízení plnit, čistit a kontrolovat. Na klimatizační jednotky je záruka 2 roky, u zařízení SINCLAIR je nyní v akci prodloužena na 3 roky. Pětiletou záruku firma poskytuje na montáž a díly a po dalších deset let se na ni budete moci obracet kvůli údržbě a pozáručnímu servisu. Tak rychle dopijte čaj a objednávejte….léto tady bude co nevidět.