U CHEM-BAR seženou vše potřebné lesníci, zemědělci i zahrádkáři a sadaři

U CHEM-BAR seženou vše potřebné lesníci, zemědělci i zahrádkáři a sadaři

Lesnictví i zemědělství jsou komplexní činnosti a lesník nebo zemědělec se při nich neobejde bez pomoci chemie. Hnojiva pomáhají rostlinám získat všechny důležité živiny, pesticidy je brání před škůdci všeho druhu – hmyzem, plevelem i plísněmi. V lese je zase potřeba ochrana kultur, pletiva pro lesní školky, postřiky na stromy, aby je neožírala zvěř a lesnictví využije například i barvy značící, které stromy jsou k vytěžení. Všechny tyto produkty seženete u firmy CHEM – BAR. 

Oddělení CHEM je zaměřeno na dodávky přípravků a prostředků na ochranu lesa do lesního hospodářství a komunální sféry a dále na dodávky pesticidů a hnojiv do zemědělství.  Tato firma nabízí pro ochranu lesa přípravky a prostředky na ochranu rostlin, průmyslová hnojiva, lesnická pletiva, individuální mechanické ochrany rostlin, vyznačovací barvy, postřikovače a další. Pro pracovníky lesního hospodářství pořádá každoročně odborné semináře se zaměřením na chemickou ochranu lesa. Pro zemědělství a ovocnářství nabízí kompletní seznam povolených chemických přípravků a hnojiv používaných v tomto hospodářském odvětví. Zahrádkáři a sadaři ocení maloobchodní prodej přípravků na ochranu rostlin, hnojiv, rodenticidů, zeminy, substráty, mikrobiální biopreparáty, travní směsi, bazénovou chemii, chovatelské potřeby a ostatní pomocné přípravky. 

Sekce BAR má na starosti prodej interiérových a exteriérových barev, fasádních barev a omítek, epoxidových a polyuretanových barev, lazurovacích a podlahových laků, malířských potřeb a technických kapalin, tónovaní barev systémem Rainbow a dále prodej malobalení pesticidů, hnojiv a ostatních potřeb pro sadaře a zahrádkáře. Ze široké nabídky firmy si můžete snadno vybrat v jejím katalogu a následně stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář.