Thermona zahřeje každého

Thermona zahřeje každého

Věděli jste, že výměnou starého kotle za nový můžete ušetřit až od 20 do 25 % provozních nákladů? Skutečně, pokud máte doma kotel starší než patnáct let, skutečně se vám nevyplácí. Říkáte si, že sháníte nový kotel už dlouho, ale nemůžete najít takový, který by byl od spolehlivého ryze českého výrobce, přinesl by vám rychlou návratnost a opět by vám vydržel mnoho let? Pak jste pravděpodobně ještě neslyšeli o české společnosti Thermona, která se zaměřuje na výrobu, prodej plynových kondenzačních kotlů.

Kondenzační kotle získaly své pojmenování podle principu kondenzace, který využívají. Oproti klasickým plynovým kotlům využívají spalinového tepla, a tak dosahují vyšší účinnosti, a tak i technologické i ekonomické úspory. Mimo to, že spotřebovávají méně energie jsou ekologičtější i v dalším ohledu, a to v obsahu škodlivin jako je oxid uhličitý nebo oxidy dusíku. Energeticky úsporné čerpadlo, které zajistí až o 50 % nižší spotřebu elektrické energie společnost Thermona nabízí i pro klasické plynové kotle. Ty se hodí instalovat především do objektů, kde je stávající klasická otopná soustava s deskovými radiátory. Plynové kotle dodává Thermona ve variantě pro vytápění objektů s možností přípravy teplé užitkové vody průtokem, tak i s ohřevem vody v externím nebo integrovaném zásobníku.

Protože Thermona svým produktům opravdu věří a za jejich spolehlivost je ochotná se zaručit, nabízí svým zákazníkům možnost prodloužené záruky. Pokud si zákazníci na konci každé topné sezony po dobu dvou let pozvou servisního technika na servis kotle, který zařázení zkontroluje, získají od Thermony třetí rok záruky zdarma. Ke všem kotlům Thermona také dodává i veškeré příslušenství jako jsou termostaty, zásobníky teplé vody nebo přípravky pro úpravu topné vody. Dejte tedy na spolehlivou českou firmu a už nyní začněte pomalu vybírat nový kotel, díky kterému ušetříte.