Tepelná čerpadla jsou naše radost

Tepelná čerpadla jsou naše radost

V posledních letech se stále více mluví o zdrojích obnovitelné energie a lidé se čím dál víc zamýšlejí, odkud a jak teplo do jejich domovů přichází a jaký vliv to má na životní prostředí. Tento zájem dělá radost společnosti Toron, které právě problematika obnovitelné energie a její aplikace v praxi není cizí a která se na ni zaměřuje, vylepšuje ji a přibližuje ji domácnostem. Navíc když je pro někoho koníčkem přicházet na to, jak maximálně uspořit náklady na vytápění a ohřev teplé vody, hned vznikne společnost s dobrým základem, která má svým zákazníkům co nabídnout.

Společnost Toron se zaměřuje na tepelná čerpadla, ventilační a rekuperační jednotky, solární panely i klimatizační zařízení. Nejprve vám pomohou s jejich optimálním výběrem přesně na míru. U tepelných čerpadel je třeba vybírat podle tepelné ztráty domu, kdy Toron provede přímé měření a navrhne technické využití s případným využitím stávajících hydraulických komponentů. Měření je nezávazné a zdarma. Sestavy vždy zahrnují samotné tepelné čerpadlo a všechna potřebná příslušenství k němu jako je regulátor, akumulační zásobníky, oběhová čerpadla, expanzní nádoby na topení a všechno co je třeba.

Veškeré montáže Toron také zajišťuje z vlastních zdrojů, subdodavatelsky řeší pouze zemní sondy a zemní kolektory k tepelným čerpadlům. Montážní vozidla, kterými Toron disponuje, jsou vybavena nejmodernějším nářadím a technologiemi, nezbytnými pro instalaci tepelných čerpadel, solárních kolektorů, klimatizací, ventilačních a rekuperačních jednotek a vytápění. Tím mohou zaručit kvalitu svých montáží a jejich dlouhou výdrž a bezproblémový chod. Také s pořízením tepelného čerpadla můžete mít dobrý pocit, že pomáháte šetřit životní prostředí a zachovávat přírodní rovnováhu.