Stavební materiál až do nejvyššího patra

Stavební materiál až do nejvyššího patra

Moderní stavebnictví s sebou nese využití nových technologií i stavební mechanizace. Stavební materiál se už nedopravuje po lešení v kolečku, vše zvládnou moderní výkonné výtahy. Bohaté zkušenosti s nimi má společnost ASTA, která je prodává, opravuje a půjčuje už 22 let. Na výtahy poskytuje i kvalitní a kvalifikovaný záruční a pozáruční servis, takže se vám nemůže stát, že byste zůstali bez techniky.

Specializuje se na šikmé a sloupové stavební výtahy GEDA, lešenářské vrátky a shozy stavební suti. Obchodní oddělení zákazníkovi poradí nákup stavebního stroje s vhodnými parametry, podle typu a dalších podmínek kontraktu připraví individuální cenovou nabídku. Například šikmý stavební výtah Geda lift 250 comfort lze použít při dokoupení plošiny i jako svislý pro transport stavebního materiálu. Další typ šikmého výtahu má mnohostrannou využitelnost při renovacích interiérů a opravách střech. Žebříkový stavební výtah Geda 200 Z se dá velmi rychle instalovat i bez použití nosného lana, Geda lift 250 comfort se dá kotvit jak k lešení, tak k fasádě, GEDA 300 Z má zase hliníkový stožár a přispívá k vysoké bezpečnosti provozu. Neodmyslitelnými pomocníkem jak u rychlé stavby lešení, tak pro další práce je stavební výtah Geda 500 Z/ZP. Nabízí místo pro dvě kolečka nebo dvě velké palety. A dá se na něj upevnit i nekladný materiál. Je vhodný pro břemena až do hmotnosti 850 kg, a zároveň nevyžaduje mnoho prostoru. Je přizpůsoben i pro přepravu osob, na místech nakládky je opatřen výstupy do patra. Díky montážnímu můstku při jeho provozu není potřeba používat lešení. V nabídce firmy jsou i lešenářské vrátky GEDA, jejichž pohonná jednotka se upevní dole na lešení a nahoře se umístí otočné rameno vrátku. Výhodou je poměrně vysoká nosnost, rychlá instalace, speciální otočný rám pro stavbu lešení a automatický koncový vypínač. Shoy stavební suti GEDA jsou z otěruvzdorné umělé hmoty, jsou nehlučné, lehké, snadno přepravitelné, rychle a snadno montovatelné. Na vnitřní straně shozu jsou svislá žebra, takže suť se vlastního potrubí nedotýká.

Nejčastěji poptávané varianty stavební techniky firma pronajímá. Klientům je k dispozici půjčovna výtahů, půjčit si ale mohou i lešenářské vrátky a shozy stavební suti.