Shánějte pracovníky snadno díky personální agentuře

Shánějte pracovníky snadno díky personální agentuře

Nemáte kapacity na hledání nových pracovníků, nevíte si rady se zadáváním inzerátů pro pracovní pozici nebo nechcete procházet desítky odpovědí na inzeráty? Pak to vypadá, že by se vám hodily služby personální agentury. A pokud zaměstnance potřebujete v oblasti strojírenství, kovovýroby a výroby plastů, pak je onou agenturou, která vám s vašimi problémy snadno a spolehlivě pomůže společnost MEUS.

Tato pracovní agentura nabízí dočasné přidělení kvalifikovaných zaměstnanců, především obráběčů kovů, a to jak s obsluhou klasických, tak i CNC strojů – soustruhu, frézek a podobně nebo s programováním (Siemens, Fanuc). Dalšími nabízenými profesemi, které může agentura sehnat jsou zámečníci, lakýrníci, skladníci, řidiči vysokozdvižných vozíků a zkušení svářeči s potřebnými zkouškami pro své řemeslo. Pro doplnění krátkodobé výrobní potřeby nabízí agentura MEUS také pronájem pracovníků bez kvalifikace. Zaměstnanci pocházejí ze Slovenské, České a Bulharské republiky, tedy jsou občan EU, a proto je neomezuje nařízení vlády, které se vztahuje na agentury zaměstnávající pracovníky ze zemí mimo EU.

Mimo to, že nemusíte investovat čas a úsilí do hledání pracovníků, vás také jako firmu, která tuto činnost řeší pomocí pracovní agentury, nezatěžuje každoměsíční počítání a vyplácení mezd nebo odvádění pojistného. Ušetříte náklady a čas za nábor a školení pracovníků, odpadá vám starost s nadbytečnými pracovníky po dokončení zakázky nebo při poklesu objednávek. Přesčasy, noční a víkendové směny vás také nebudou nadále finančně zatěžovat. V průběhu a po ukončení dočasného přidělení plní personální agentura veškeré zákonné povinnosti zaměstnavatele vůči přiděleným zaměstnancům. Jediné, co na vás jako na firmě zbude, je každý měsíc poslat agentuře odpracované hodiny přidělených zaměstnanců.