S čím vším pomůže hodinový manžel

S čím vším pomůže hodinový manžel

“Když muž řekne, že něco udělá, tak to udělá. Není potřeba mu to každého půl roku připomínat.” tento vtip zná téměř každý, nemnohá domácnost si ho ozkoušela na vlastní kůži, kdy zažívají manželé spory, že kohoutek už dlouho prokapává, polička není stále namontovaná a plot natřený. Běžně zaměstnaný člověk je rád, že přijde po práci domů a může si na chvilku oddechnout, natož aby montoval poličky nebo opravoval plot. Na některé úkony ani bez kvalifikace sami nestačíme a nevíme, jak si s nimi poradit. Mnoho žen žije samo a na složitější opravy nábytku samy nestačí nebo lidem na ně neslouží zdraví.

V současné době je nejoblíbenějším řemeslníkem hodinový manžel. Obstará všechny malé práce v domácnosti od montování poliček po tapetování nebo práce na zahradě. Na rozdíl od jiných řemeslníků není rozsah práce hodinového manžela přesně stanoven a záleží na každém řemeslníkovi, jaká je jeho kvalifikace a na co vše si troufne, Mnoho řemeslníků se k této práci rozhodlo po předchozím vyučení v jiném oboru, takže zvládnout zapojit elektrické kabely nebo opravit vodovodní kohoutek. Mezi další často nabízené práce se potom řadí čištění koberců, mytí oken, pokládání podlahy, nebo drobné zednické práce. Služby hodinového manžela využijí i senioři, kteří na domácí práce sami nestačí a jejich děti žijí daleko.

Před návštěvou hodinového manžela si sepište všechny práce, které je v domácnosti třeba udělat. N a základě toho si vyberte firmu s dobrými referencemi, která požadované práce nabízí a objednejte si hodinového manžela. Nemusíte se stresovat sháněním nářadí ani materiálu, ty má řemeslník vlastní. Vše záleží jen na domluvě a nebojte se zavolat i když se jedná jen o drobné práce. Většina firem se snaží být flexibilní a vše vyřídit v co nejdřívějším čase.