Při otevírání garáže nemusíte mrznout venku

Při otevírání garáže nemusíte mrznout venku

Venku zima, že se člověku ani nechce vystrčit paty z domu a vzhledem k počasí je mnohem praktičtější jezdit autem. I za přeběhnutí z vyhřátého vozu do tepla domova však ledový vítr není nic příjemného, a pokud si musíte ještě otevírat bránu a garáž, abyste se domů dostali, pak je jisté, že vám bude pořádně zima. Nebylo by tedy lepší se této starosti jednoduše zbavit a v dešti si prostě pohodlně zajet až do garáže? Vězte, že toto přání není nijak nerealizovatelné a se společností GH System to půjde jedna radost.

Hlavní činností této společnosti z Moravskoslezského kraje je totiž právě prodej a montáž vrat, garáží nebo bran s pohonem a to od renomované firmy Hormann. Garážová vrata si můžete zvolit buď osvědčená výklopná, která se vyklopí směrem ven nebo moderní a elegantní sekční vrata, která se otvírají kolmo nahoru. Ať zvolíte kterýkoliv typ, můžete si být jistí, že garážová vrata budou vyrobena z kvalitních materiálů, budou se snadno ovládat a jejich vzhled dodá lesk celému domu. Pokud byste toužili po něčem opravdu elegantním, můžete svá garážová vrata sladit s vchodovými dveřmi a zbavit tak svůj dům všednosti. Možnostem designu a vzhledu vašich vrat se meze opravdu nekladou, vybrat si můžete z mnoha vzorků na prodejně Petřvaldě u Karviné.

Vrata ovládáte stejně snadno, jako například televizor, stačí zmáčknout tlačítko a otevřou se před vámi a vy jen pohodlně vjedete domů chráněni před počasím. Zároveň se však nemusíte bát, že by se stejně snadno do vašeho domu dostal někdo cizí, když jsou vrata zavřená, jsou zároveň automaticky zajištěna a chráněna před vypáčením. Špičkové pohony vás nenechají na holičkách ani ve chvíli, kdy dojde k výpadku proudu, dokonce je možné pohony využít i v místech, kde není elektrická přípojka.