Není okno jako okno

Není okno jako okno

Oken a dveří všech druhů je v nabídce na trhu v České republice velké množství a může být problém s v nich dobře orientovat. Můžeme říct, že není okno jako okno – rozdíl je v konstrukci, designu a také kvalitě. Hned první otázkou, kterou budete řešit je, jaký materiál pro nová okna zvolíte. Nabízí se okna plastová, která patří mezi nejvyhledávanější, dále dřevěná okna – nově pojmenovaná eurookna, a v neposlední řadě nejkvalitnější, ale také nejnákladnější možnost, a to hliníková okna.

Plastová ona jsou osvědčenou klasikou, pokud hledáte výborné izolační vlastnosti za přijatelné ceny a neplánujete velkoformátová okna, budou pro vás tím nejlepším řešením. Dnes se vyrábí z kvalitních PVC profilů, které oknům zajistí životnost i 30 let a svými vlastnostmi jsou již takřka srovnatelná se dřevem. Navíc jsou v podstatě bezúdržbová a můžete si vybrat z celé řady dekorů.

Dřevěná okna neboli eurookna splňují všechna kritéria na zateplení vašeho bydlení a přidají do něj příjemný dotek přírody. Právě přírodní materiál a jejich 100% ekologičnost patří k jejich největší výhodě. Eurookna s sebou přináší řadu dalších výhod: vyšší tuhost, nízkou tepelnou roztažnost a propustnost vlhkosti.

Hliníková okna a dveře představují otvorové výplně nejvyšší kvality, které umožňují velké množství designových řešení a konstrukci atypických rozměrů. Díky svým prvotřídním tepelně izolačním vlastnostem, pevností a odolností se hodí především pro velkoformátová okna a do nízkoenergetických domů.

Na dodávky dřevěných, plastových i hliníkových oken a veškerého příslušenství k nim, jako jsou rolety, markýzy nebo žaluzie se zaměřuje firma RS OKNA. Na trhu působí již více než 20 let, a tak vám díky svým zkušenostem dokáže poradit, které řešení bude pro vás to nejvhodnější. Okna dodávaná touto firmou jsou prvotřídní kvality a splňují veškeré přísné normy a požadavky kladené na okna. Všechny zakázky firma realizuje od zaměření, přes montáž až po zednické začištění a likvidaci starých oken a dveří.