Moderní architektonická firma, která se nebojí experimentovat

Moderní architektonická firma, která se nebojí experimentovat

Architektura je obor, který vdechuje světu kolem nás život. Ať už se nacházíme na autobusovém nádraží, letišti, nebo se jen tak procházíme po městě, veškeré stavby, které kolem sebe vidíme, jsou dílem právě architektury. Obzvláště v dnešní době, kdy je designu přikládán stále větší význam, se architektura stává nejen polem působení profesionálů, ale také jedním z důležitých společenských témat.

Většina z nás se však do kontaktu s architekty a architekturou dostane spíše u menších projektů, jakými jsou rodinné domy. Právě architekti jsou těmi „kouzelníky“, kteří přetvoří náš sen o dokonalém domě ve skutečnost. Kromě vzhledu domu je však třeba skloubit ještě mnoho dalších kritérií, jakými je například funkčnost a cenová dostupnost. V architektonické studii tak architekt musí vymyslet správnou dispozici, prostorové řešení, a to vše spojit s nejnovějšími módními trendy.

Díky neustále se měnícím architektonickým trendům se na ulici setkáváme s pestrou směsí různých historických i moderních stylů budov. V současné době je pro moderní architekturu typický strohý a jednoduchý urbanismus, ve kterém hrají prim rovné linie a minimum ozdob. Trendem jsou také prosklené stěny a velká okna, která zajišťují prosvětlené a vzdušné bydlení.

Firma Siebert + Talaš, s.r.o. je úspěšnou architektonickou firmou, která působí i v zahraničí. Kromě stovek úspěšných projektů v Česku a na Slovensku, kde má firma také své pobočky, má za sebou i úspěšné projekty v Číně či Rusku. Od svého založení v roce 2002 pracovala firma na širokém spektru malých i velkých projektů v oblasti bydlení, kanceláře, pohostinství, maloobchodu, logistiky a interiérového designu. Siebert + Talaš se nebojí odvážných nápadů, pro která vymýšlí chytrá řešení, která zlepšují každodenní život. Firma s téměř dvacetiletou tradicí si zakládá zejména na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, kterému se díky profesionálnímu týmu snaží splnit i ty nejnáročnější představy.

Spolupráce architektů, inženýrů a expertů na BIM modelování dává vzniknout naprosto neotřelým nápadům. Profesionální zaměstnanci firmy vás provedou celým procesem od prvotního setkání a nástřelu prvních představ, přes ekonomické vyhodnocení a průběžní konzultace až po přípravu finálního projektu.