Jak ušetřit za energie a napomoci životnímu prostředí

Jak ušetřit za energie a napomoci životnímu prostředí

Jsme firma Petr Jonáš a poradíme vám jak nejlépe ušetřit na energiích. Ceny fosilních paliv jsou v dnešní době na vrcholu a fakt, že jejich spotřeba stále roste, ke snížení cen v dohledné době příliš nepřispívá. Podle provedených výpočtů bychom si se zásobami ropy měli vystačit na 43 let, se zásobami zemního plynu na 65 let a co se týče zásob uhlí, měly by vystačit na 207 let. Vytápění a ohřev vody tvoří více než tři čtvrtiny celkové spotřeby energie na osobu, což už je opravdu vysoké číslo. Nabízí se tedy otázka jak efektivně snížit své náklady za vytápění a ohřev vody.

A s čím konkrétně vám můžeme pomoci? Specializujeme se na oblast řešení úspor nákladů na energie, topení, vodu, a také na montáž a prodej solárních technologií, které jsou moderním a efektivním řešením právě pro úspory energií. Solární technologie, jak už možná název napovídá, využívají světlo přijaté ze slunce a přeměňují ho na elektrickou energii. Nejpoužívanějšími technikami v této oblasti jsou solární panely. Solární panely už v praxi viděl asi každý z nás. Jedná se o tmavomodré desky umísťované na střechy budov a jiných vyvýšených míst, aby byly schopny pojmout co nejvíce slunečních paprsků. Typů solárních panelů najdeme celou řadu. Jako příklad můžeme uvézt křemíkový solární panel, jehož povrch je chráněn skleněnou vrstvou, která slouží jako antireflexní vrstva. Tyto antireflexní vrstvy se většinou tvoří napařením oxidu titanu, díky čemuž získají svůj zmíněný tmavomodrý vzhled. Organický solární panel, který je dalším typem, zase dokáže vyrobit solární energii pomocí fotosyntézy. Přelomovou technologií jsou zde geneticky zkonstruované bílkoviny, které mají využívat fotosyntézu právě k přeměně elektrické energie.

S tímto vším vám u nás dokážeme poradit a vybrat pro vás to nejlepší řešení, díky kterému dosáhnete maximální úspory nákladů. Snížit náklady na energie můžete nejen u vás doma, ale také v nebytových prostorech.

Ani tímto však nabídka našich služeb nekončí. Dodáváme také nejrůznější vybavení pro wellness a bazénové techniky. V neposlední řadě se také zabýváme výrobou parních kabin.

Pokud tedy chcete ušetřit, pomoci životnímu prostředí a zároveň si vytvořit místo pro dokonalý relax, kam se budete schovávat před stresem a starostmi, obraťte se na nás a něco spolu vymyslíme.