I na toaletách může vonět mango

I na toaletách může vonět mango

Provoz kanceláře nebo restaurace vyžaduje spoustu materiálu. Potřebujete kancelářské potřeby, papír, pokladní pásky, bloky, bločky, záznamové knihy, prostředky pro archivaci a třídění materiálů, obálky, lepící potřeby, psací potřeby…a bylo by možné jmenovat další. V kanceláři pracují lidé, kteří se na místě pohybují, jedí, pijí, myjí si ruce, chodí na WC. A všechny prostory, v nichž se pracovníci pohybují, je třeba udržovat v čistotě. Potřebujete prostředky na mytí podlah, koupelen, na skla a zrcadla, mýdla na ruce, toaletní papír, papírové ručníky, utěrky, ubrousky, kapesníky, odpadkové koše, dezinfekční prostředky a třeba také základní nádobí, čaj a kávu.

Ještě náročnější je zajistit provoz restaurace. Potřebujete v ní nejen vzorně uklízet, ale také  vytvářet příjemné prostředí, ke kterému patří ozdobné ubrousky, svíčky a další předměty. Je výhodné, když si vše můžete objednat na jednom místě. Stačí zatelefonovat, poslat objednávku a vše vám přivezou až na místo, které si určíte. Jestliže objednávka přesáhne určitý limit, máte dopravu zdarma. Takovou příjemnou službu hlavně pro Brno a okolí nabízí firma Greli.

Je navíc autorizovaným prodejcem společnosti FrePro, takže si její nabídku můžete opravdu užít. A čím jsou osvěžovače vzduchu FrePro výjimečné?  Tak například vonná závěska určená pro dámské toalety se nabízí v tolika vůních, že si vybere opravdu každý. Můžete tak v koupelně cítit mango, meloun, skořici, citrus, bylinky, med, levanduli nebo kiwi. Gelový osvěžovač vydrží až třicet dnů a jeho decentní jemná vůně si vás získá. Možná ji nebudete chtít jen v koupelně, ale třeba i v kuchyni. Stačí ji místo na WC mísu položit na poličku nebo na okno. Exotické vůně si mohou užít i muži, a to když si objednají sítko do pisoáru. Speciálně vyvinutý design síťky zajišťuje účinnější splachování do odpadu, čistí průběžně mísu  a uvolňuje účinné bakterie – pohlcovače pachů. Velmi originálním produktem je Eco Air, který provoní byt, společenské prostory, kanceláře, recepce, šatny a další větší prostory. A to bez napájení, baterií, bez tekutin a sprejů. A přitom je bezpečný, bezhlučný a nerozbitný. Velmi příjemné osvěžovače nakoupíte také do auta.