Dveře jsou bránami do jiných světů

Dveře jsou bránami do jiných světů

Pokaždé když doma vezmete za kliku a otevřete dveře, otevíráte bránu do jiného světa. Každý pokoj má svou atmosféru, svou funkci a je rozhodně rozdílný pocit vejít do dětského pokoje nebo do jídelny. Nehledě na to, že samotné dveře svým designem ovlivňují vzhled celé místnosti a je důležité, aby do svého okolí dobře zapadly a ladili s ním. Nehledě na všechny technické parametry, které by měly dveře splňovat. Proto jestli právě vybíráte nové interiérové dveře, vůbec není dobré jejich výběr podcenit, doma jich budete mít nejspíš hned několik a pravděpodobně na delší dobu. Proto je dobré se obrátit na odborníky.

Firmu Šimbera, která se právě na všechny druhy interiérových dveří zaměřuje najdete hned na dvou místech, a to v našich dvou největších městech. Jedna prodejna i s expozicí více než šedesáti dveří se nachází v Brně na Heršpické a druhá je v Praze 3. První, o čem se musíte rozhodnout je, jaký typ dveří zvolíte. Zda to budou klasické dveře, nebo raději něco modernějšího například dveře se skrytými zárubněmi nebo dveře do stropu… Zda budou plnit protipožární funkci, nebo budou zvukotěsné, nebo odolné proti klimatickým rozdílům, které je vhodné umístit například do koupelny nebo kuchyně, kde je vlhkost a časté změny teplot z každé strany a běžné dveře se tak rychle opotřebovávají a ničí.

Také materiál a vzor dveří si nejlépe vyberete přímo na prodejně, když to vidíte na vlastní oči, barvy na internetu mohou zkreslovat nebo malý vzorek působí dobře, ale vzor na celých dveřích už se vám tolik do interiéru hodit nebude. V poslední řadě nesmíte zapomínat ani na otvírání dveří. Může se stát, že máte v místnosti málo prostoru na klasické otvírání a jsou třeba posuvné dveře. Proto neváhejte a navštivte jednu z prodejen dveří Šimbera, kde vám poradí a pomohou s výběrem těch nejvhodnějších dveří pro vás.