Dáme do pořádku bazén i čističku odpadních vod

Dáme do pořádku bazén i čističku odpadních vod

Léto se pomalu blíží ke konci, a i když jsou dny stále teplé, už brzy přijde doba, kdy bude třeba vypustit bazény a dát vodním radovánkám na chvíli sbohem. Taktéž se pomalu z posezení na zahradě budeme muset přesunout zpět do obýváku a jen se dívat, jak padá listí. Ovšem konec léta a začátek podzimu je vhodný čas začít přemýšlet nad vylepšeními zahrady, nad tím, co by se dalo do příští sezony udělat jinak a lepší nebo vyřešit případné nezbytné opravy. Možná jste si už v průběhu léta všimli, že z bazénu někudy uniká voda, že se odlupuje folie nebo že je někde prasklina.

Pokud potřebujete rekonstruovat bazén, pak je vaší nejlepší volbou se obrátit na společnost Aquatech. Za 27 let své existence má na svém kontě více než dva tisíce vyrobených bazénů a neméně opravených a zrenovovaných starých nevyhovujících bazénů, které proměnili přesně podle přání zákazníků. Díky dlouhé době existence se tato firma může pyšnit zkušenostmi jako málokterá jiná v tomto oboru a dokáže splnit i ty nenáročnější zakázky. A bazény zdaleka nejsou jejich jediný obor, kterému se věnují. Se zahradou, jejím vzhledem a částečně i vodou souvisí také plastové květníky, které dokáží vaši zahradu proměnit v kouzelné místo ideální k odpočinku. Ty Aquatech vyrábí na zakázku, tedy i v netradičních rozměrech nebo provedeních.

Další obor činnosti Aquatechu také úzce souvisí s vodou. Jejich hlavní činností je již od roku 1990 výroba čističek odpadních vod. Můžete si u nich vybrat z mnoha modelů, jak těch pro rodinné domy, tak i pro chaty a vždy vám pomohou s volbou té nejvhodnější pro vás, s vyřízením potřebných povolení i s její montáží a uvedením do provozu. Pokud máte doma starou a nevyhovující ČOV, potom se také na Aquatech neváhejte obrátit, ani rekonstrukce těchto zařízení jim nejsou cizí. Ačkoliv firma sídlí v Srbsku u Karlštejna, kde má také svůj výrobní závod, širokou servisní síť této firmy najdete po celé České republice