Čističky jsou úsporné a ekologické

Čističky jsou úsporné a ekologické

Přáli byste si vybudovat u své nemovitosti domovní čistírnu odpadních vod, septik nebo potřebujete plastovou nádrž na vodu? Vaše přání může splnit firma Ing. Miroslava Bureše. Čističky, septiky a žumpy vyrábí od roku 2001 v Luběnicích, sídlo firmy najdete v Ondraticích v Olomouckém kraji. Společnost se zabývá vývojem, výrobou a montáží zejména domovních a malých čistíren odpadních vod. Vyrábí také filtry, kořenové čističky, žumpy, septiky, vodoměrné šachty a plastové nádrže na „cokoliv“. Do jejího sortimentu patří i bazény, jezírka, věnuje se systémům na závlahy s využitím dešťové vody, popřípadě odpadní vody. Neomezuje se jen na práce v Olomouckém kraji, rozváží a montuje zboží po celé České republice. Zakázka zahrnuje i další služby, jako projektová dokumentace a stavební povolení před zahájením prací.

Na firmu Ing. Bureše se mohou obracet také majitelé starších čističek, kteří potřebují provést její servis, revizi nebo rekonstrukci.. Služeb firmy Ing. Bureše využívají majitelé rodinných domů, chat, ubytoven, hotelů, restaurací, zahradnictví, výrobních podniků a dalších firem. Firma se snaží vždy vyjít vstříc zákazníkovi, a to i v cenové nabídce. Pokud zákazník nechce do zboží příliš investovat, firma mu vyrobí lacině, ale z tenčího materiálu, stejně tak je schopna dodat výrobek v té nejvyšší kvalitě, ale za vyšší cenu.

Domácí čističky odpadní vod jsou výhodné zejména pro ty objekty, které nejsou napojeny na obecní kanalizaci. Odpadní voda, která vzniká při mytí, vaření, praní nebo domácím úklidu, nemusí nenávratně zmizet v septiku nebo žumpě, dá se vyčistit a opětovně využít. Při čištění se nejprve odstraní hrubé nečistoty, dále se voda čistí biologicky za pomoci mikroorganismů, které v aktivační nádrži rozkládají nebezpečné látky na zdravotně nezávadné. V poslední fázi se odděluje a usazuje kal. Údržba čističek je poměrně snadná, provoz levný, náklady na energii se u čističky pro čtyřčlennou rodinu pohybují kolem 1200 korun ročně.