To chce klid a nohy v teple

To chce klid a nohy v teple

Voda, topení, plyn, nejdůležitější potřeby domácnosti, bez kterých si jen těžko dovedeme představit každodenní život. Jedině díky vodovodním a plynovým rozvodům je nám doma teplo, můžeme si pohodlně napustit vanu plnou horké vody nebo si uvařit oběd, aniž bychom

museli složitě zatápět v kamnech. Ústřední topení dnes najdeme snad v každém domě a bytě, avšak oblíbenou vymožeností moderní doby je podlahové vytápění. Ne nadarmo se říká, že to chce klid a nohy v teple.

O váš maximální klid v oblasti topení, plynu a vody se postará Ivo Filip, obzvláště pokud bydlíte v okolí Olomouce. Jeho firma provádí montáž ústředního topení i podlahového vytápění, a postará se o to, aby vám doma nebyla zima. V prodejně v Litovli u Olomouce si můžete vybrat z mnoha typů radiátorů, radiátorových hlavic i termostatů.

A je známo, že v zimě nezahřeje nic tak spolehlivě jako horká vana nebo sprcha. Abyste si ji však mohli náležitě užít musíte mít kvalitní kotel nebo ohřívač vody. Ten, ale i vanu nebo sprchový kout a další příslušenství do koupelny najdete na prodejně. V koupelně jsou ovšem nejčastěji poruchové hlavice ke kohoutkům a vodovodní baterie, které tu také seženete.

Když je řeč o vodě, opravdovým neštěstím je, když vám doma praskne potrubí a máte z bytu bazén. Po odstranění vody čerpací technikou je potřeba řešit opravu nebo náhradu poškozených trubek. O montáž nových rozvodů, včetně odpadů a dodávku veškerých trubek se vám také s radostí postará firma.

Mezi další sortiment, neodmyslitelný pro moderní život v každé domácnosti se řadí plynové spotřebiče jako jsou sporáky nebo odsavače par. O jejich revize, záruční i pozáruční servis se také postarají zkušení odborníci od Iva Filipa.