Architektonická firma, která promění vaše sny ve skutečnost

Architektonická firma, která promění vaše sny ve skutečnost

O „domu svých snů“ sní pravděpodobně každý z nás. Málokdo si však může dovolit postavit si ho hned ze startu své pracovní kariéry, a tak se často stává, že na vysněný dům čekáme pěknou řádku let. Když už si konečně našetříme dost peněz a máme dost času na to, abychom stavbu domu mohli začít řešit, chceme, aby to čekání stálo za to. Stojíme tedy před zásadní otázkou – jak bude náš dům vlastně vypadat?

Leckdo by mohl namítnout, že vzhled není všechno a u domu to platí dvojnásob. Kromě jeho vzhledu je totiž důležitá především jeho správná funkčnost a hospodárnost. Například dům s prosklenými stěnami je sice krásnou a moderní záležitostí, jeho údržba a zateplení už ale může být o něco složitější. Často se tak stává, že nápady, které máme v hlavě, nebo jsme je viděli na Pinterestu, jsou sice krásné, ale v našich podmínkách a s našim rozpočtem prakticky nerealizovatelné. I na složitém terénu a s nevelkým rozpočtem se však dá vymyslet elegantně řešený dům, který bude nejen funkční, ale také bude svou nápaditostí přitahovat pohledy kolemjdoucích. Klíčem je, najít toho správného architekta.

Architektonická a projekční kancelář Ateliér Tecl vám vytvoří dům na míru vašeho přání a vašich finančních možností tak, aby uspokojil i vaše největší tužby. Spolu s profesionálními architekty můžete vaše sny proměnit ve skutečnost, a ještě k nim přidat něco navíc. Firma si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi, pro něhož se snaží najít ideální a dlouhodobé řešení za přijatelnou cenu.

Architektonická a projekční kancelář nabízí kompletní služby ve všech projekčních stupních od studie až po prováděcí projekty, a to včetně autorských dozorů. Je jasné, že u tvorby vašeho budoucího domova je právě cesta cílem, a proto s vámi budou profesionálové ve svém oboru hledat to ideální řešení na míru pro vás od prvotního nápadu až po finální projekt. Aby ještě více vylepšila své služby, kromě vlastních zaměstnanců pracuje firma také s týmem externích specialistů, který zaručuje, že budou jejich návrhy promyšlené až do nejmenších funkčních detailů. Kromě rodinných domů nabízí firma také projekci hotelů, moderních bytových domů či kanceláří.