Rekonstrukci bytu si raději naplánujte pořádně

Rekonstrukci bytu si raději naplánujte pořádně

Momentálně ve svých domech a bytech možná trávíme mnohem více času, než jsme zvyklí. S tím, jak nechodíme domů jen přespat a strávit dopoledne po práci, tak si najednou mnohem více všímáme všech nedokonalostí. Tu zeď by bylo vážně potřeba natřít… Proč máme tak malou kuchyň? Chtělo by to modernější koupelnu, a tak dále… Pokud nechcete své plány na zvelebení bytu nechat jen ve fázi snění a občasných povzdechů, měli byste začít přemýšlet a plánovat rekonstrukci bytu. Chcete jen přesunout nebo koupit nový nábytek, případně vymalovat zdi a možná sehnat nový koberec? Pak se jedná o rekonstrukci, na kterou vám stačí dostatek času, trocha šikovnosti a odhodlání a zvládnete ji hravě sami. Pokud si však ve svých představách už malujete, jak zbouráte tuhle příčku, rozšíříte kuchyň a pořídíte si novou koupelnu, nebo okna a dveře, pak už byste se pomalu měli začít poohlížet po stavební firmě.

Na rekonstrukci bytu v Rychnově nad Kněžnou si můžete například pozvat stavební firmu YESmont. Před dvaadvaceti lety vznikla tato firma jako malý rodinný podnik zabývající se kompletními rekonstrukcemi bytů i domů. Díky preciznosti prováděných prací se firma rozrostla a vznil YESmont. Nadále však pokračuje v tradici kvalitně odvedené práce a nabídky rekonstrukce na klíč, kdy firma zajistí vše od A do Z.

I v případě, kdy původně chcete jen například přestavět příčky, vyřešit bytové jádro nebo udělat nové podlahy, je vhodné zkontrolovat v jakém stavu jsou v bytě všechny rozvody. Byla by škoda udělat nové zdi, vymalovat, umístit nábytek a poté zjistit, že je třeba vyřešit i rozvody a musí se do zdi kopat znovu. Rada tedy zní, nepodceňte plánování, a to včetně financování. Rozhodnout se, jak si přejete váš nový byt je zcela na vás. Stavební firma se poté postará už o vše další.