Pořiďte si vlastní studnu

Pořiďte si vlastní studnu

V dnešní době je už i voda drahá. Obzvlášť pokud vlastníte rodinný dům s bazénem, nebo vás třeba na chalupě trápí sucha a musíte pravidelně zalévat, patříte jistě k těm, co se děsí každoročního vyúčtování za vodu. Jak to tedy udělat abyste si mohli dopřávat komfort plně napuštěného bazénu nebo obhospodařovat zahrádku dostatečným zavlažováním bez přibývajících vrásek? Je to jednoduché, pořiďte si vlastní zdroj vody, studnu.

Naše firma SATORKA-DRILL nabízí veškeré poradenství a práce v oboru vrtů studen.

Pro vás není na pořízení studny nic složitého a jedná se o dlouhodobou investici, která se vám rozhodně vyplatí. Stačí se rozhodnout, že chcete vrtat a my už všechnu práci vyřešíme za vás. Poskytneme vám bezplatné poradenství v oblasti studnařství, jaký typ vrtu o jakém průměru zvolit, a co vše je ke zřízení vrtu studny potřeba. Rádi vám pomůžeme vyřídit všechna potřebná povolení a provedeme geologický rozbor podmínek v dané lokalitě.

Spolupracujeme s mnoha odborníky, vždy před započetím práce zvážíme všechna rizika a podle toho vybereme vhodný typ vrtné soupravy. Také zajistíme dostatečnou filtraci pomocí filtrační vrstvy z vodárenského písku, která účinně brání pronikání hrubých nečistot do vrtu.

Kromě vrtů pro studny nabízíme i vrty pro tepelná čerpadla. Jedná se o novou ekologickou technologii ve vytápění domu, v dnešní době ji má každá desátá novostavba a jedná se o investici, která se vám velmi vyplatí. Vrt provádíme v hloubce 60-150 metrů a tepelné čerpadlo s kompletní montáží zajistíme ve spolupráci s profesionální dodavatelskou firmou.

Dáváme si záležet abychom odvedli jen tu nejkvalitnější práci a staráme se také o pravidelnou údržbu vrtů. A pokud již studnu na svém pozemku máte ale trápí vás kvalita vody nebo vám nevyhovují její parametry, neváhejte nás kontaktovat. Poskytujeme poradenství ohledně údržby a čištění stávajících vodních zdrojů a provádíme rekonstrukce vrtaných i kopaných studní.