Nehledejte jenom bydlení, najděte si pohodlný domov

Nehledejte jenom bydlení, najděte si pohodlný domov

Domov je zvláště v dnešní době pro mnohé středobodem života, je to místo, kde můžeme v klidu pracovat, trávit čas s rodinou, odpočívat a cítit se v bezpečí. Mít se kam vracet, kde složit hlavu, kde mít svůj klid je důležité pro naši psychickou pohodu. Hledání bydlení, které se stane naším domovem však není jednoduchý úkol. Zejména potom pro rodiny s dětmi, kterým se rozšiřuje rodina a potřebují více místa, pro seniory, kteří potřebují byt upravený jejich potřebám, nebo pro studenty se “studentským” rozpočtem je hledání bydlení téměř nemožné. Pokud však hledáte bydlení v Moravskoslezském kraji, máte díky společnosti Heimstaden po starostech, a naopak můžete získat skvělou nabídku.

Společnost Heimstaden je největším poskytovatelem nájemního bydlení v Moravskoslezském kraji. Napříč celou Evropou nabízí už mnoho let domovy malým i větším rodinám, seniorům i studentům, kteří stojí na prahu svého samostatného života. Proto tato společnost dobře ví, že každý nájemník je jedinečný, každý má svůj vlastní příběh a díky výhodným nabídkám se snaží vyjít vstříc všem. Pro rodiny jsou tu pravidelné akce, kdy je možné větší byt pronajmout za cenu menšího, případně mohou využít slevy na vybavení u mnoha smluvních partnerů, senioři ocení možnost rekonstrukce bytu na bezbariérový, nebo pomoc e zprostředkováním asistenčních služeb a studenti si mohou vybrat mezi spolubydlením, které bude odpovídat jejich možnostem i požadavkům.

Společnost Heimstaden dbá nejen na spokojenost nájemníků, ale také na prosperitu celého regionu. Při zajišťování správy nemovitostí tak dbá jak na co nejpohodlnější služby pro své obyvatele, jako je domovník, úklid společných prostor, údržba nemovitostí nebo nabídka služeb hodinového manžela, ale i na snižování emisí v kraji, kterého dosahuje například zrychleným procesem zateplení domů.