Měřící a regulační technika

Měřící a regulační technika

Švýcarsko je proslulé svou přesností a precizností, ne nadarmo se říká “je přesný jak švýcarské hodinky”. Proto není divu, že jedna z nejlepších světových firem na výrobu přístrojů a senzorů na měření tlaku, teplot nebo hustoty plynů pochází právě ze Švýcarska. Firma Trafag vznikla již v roce 1942 a za dobu své existence dokázala své přístroje zdokonalit na maximum. Nyní své služby nabízí ve více než 40 zemích světa a díky tomu zná přesné požadavky, jaké jsou celosvětově kladeny na měřící techniku.

Výrobky firmy Trafag splňují i nejnáročnější požadavky z hlediska přesnosti, trvanlivosti a provozního prostředí. Přístroje jsou díky svému vysokému standartu, promyšlenému návrhu a designu známé svou spolehlivostí.

Co se týká tlakových snímačů, je Trafag průkopníkem na trhu v jejich miniaturizaci. Tlakové snímače se používají k elektronickému měření a vyhodnocování tlaku. Tlakové snímače nabízí v různých provedeních z hlediska tlakových a elektronických konektorů, měřících rozsahů a dalších parametrů a jsou tedy vhodné pro provoz v různých podmínkách a uplatnění najdou v široké škále odvětví od železnic po lodní dopravu.

Termostaty firmy Trafag se těší výborné pověsti. Jejich využití se pohybuje od klimatizačních aplikací až po výrobu motorů lodí, a dokonce i u těžebních ropných plošin na moři. Jejich unikátnost spočívá ve vysoké přesnosti spínacích bodů i při extrémních teplotách a výdrži i desetiletí provozu v drsných podmínkách.

Kromě standartních přístrojů firma nabízí svým zákazníkům modifikaci těchto produktů přesně podle jejich požadavků a společně s nimi vyvíjí unikátní OEM-řešení. Na přání zákazníka je firma Trafag také schopná vyvinout a vyrobit zcela specifický přístroj, přesně podle zadání. Díky tomu pokrývá požadavky v rozdílných odvětvích průmyslu jako je např. hydraulika, loďařství, vytápění, výroba motorů a mnoho dalších.