Oblíbený seriál kdykoliv a kdekoliv

Oblíbený seriál kdykoliv a kdekoliv

Máte rádi filmy a ne vždy vám vyhovuje denní nabídka televizních programů? Objednejte si internetovou televizi Kuki a budete se moci dívat na programy až 168 hodin zpětně. Stačí, když máte doma internet, nezáleží na tom, od jakého poskytovatele. Nepotřebujete žádné smlouvy, nečekají vás žádné výpovědní lhůty a na 14 dní si vše můžete vyzkoušet zdarma.

S internetovou televizí se rozhodně nudit nebudete, programovou skladbu si nastavíte sami, podle toho, na co se rádi díváte. České nebo zahraniční filmy, komedie, horory, vybere si každý. Televizi můžete zpětně sledovat i na mobilu nebo počítači. Unikátní televizní služba potěší řadou chytrých funkcí, jediné co potřebuje, je internet od kvalitního poskytovatele. TV kanály si v Kuki zvládne přeskládat každý, všechny provedené změny se hned projeví v koncových zařízeních. Najít oblíbený kanál je potom velmi jednoduché. Ať divák sleduje televizi, používá mobil nebo notebook s libovolným operačním systémem, Kuki vypadá všude stejně a automaticky si synchronizuje veškerý obsah.

Chystáte se do zahraničí a nechcete přijít o svůj oblíbený film nebo sportovní přenos? Žádný problém, Kuki umí nahrát až 100 hodin pořadů. A nahrávky lze nastavit odkudkoliv. Zhlédnutí programu je možné až 168 hodin zpětně, a to na dvě kliknutí. Stačí si vybrat datum a čas, kam se chce divák vrátit a nahrávat nebo sledovat ze záznamu. Není třeba si psát do diáře, kdy začne oblíbený film nebo seriál. Jestliže Kuki dostane zadání, oblíbený seriál nahraje, a to i 14 dní dopředu.

Kuki nabízí tři tarify, za 100, 200 a 400 Kč. S Kuki start se můžete napojit na jedno fixní zařízení, s Kuki menší a větší na jedno fixní a pět mobilních zařízení. Kuki menší přitom nabízí až 67 kanálů, Kuki větší až 142 kanálů. Na nejlevnější Kuki start postačí internet s rychlostí 3 Mbit/s. Tento startovací tarif každému předvede, jak nebýt otrokem televizního programu a přitom vidět vše, co divák chtěl. Kuki start se používá v aplikaci Kuki na chytré televizi Samsung, vyrobené v roce 2013 nebo později, případně na zařízení s podporou Android TV. Řešení se dá najít i pro ty diváky, kteří mají doma běžný typ starší televize. HDMI kabelem ji propojí s Kuki set-top boxem a mohou se dívat.