Balkonové květiny zkrášlí každý dům

Balkonové květiny zkrášlí každý dům

Jen máloco v létě zkrášlí dům tolik, jako květináče barevných květin na balkoně a kazdem parapetu. Balkonové květiny přinesou radost vám i ostatním, jejich barvy a vůně vás naplní pozitivní energií, a i z obyčejného domu udělá útulné a příjemné místo. Navíc vám květiny mohou poskytnout trochu soukromí před zvědavými pohledy sousedů. Na balkoně můžete pěstovat celou řadu rostlin bující všemi barvami a tvary. Je vhodné si zjistit, kterým květinám nevadí přímé slunce, kterého je v létě dostatek a kterým se naopak daří lépe ve stínu. Klasikou jsou muškáty, ale váš dům mohou oživit nejen ony. Krásně vypadají také různě barevné petunie nebo surfinie s oblíbený a krásný je také jasmínokvětý lilek.

Pokud toužíte po oživení vašeho domu, nebo květin už máte spoustu a plánujete si pořídit další, měli byste znát zahradnictví Lebiš. Jedná se o českou firmu založenou již v roce 1935. Najdete ji v Boskovicích, 40 km severně od Brna. Zahradnictví Lebiš květinám opravdu rozumí a má s nimi bohaté zkušenosti. Proto vyvinulo první zavlažovací truhlík na světě se kterým přišel sám zkušený zahradník. Profesionální zavlažovací truhlík systém Lebiš je dokonalý a jedinečný. Rostliny v něm lépe prospívají, rychleji rostou a bujněji kvetou. Vynikající výsledky mají truhlíky i při pěstování zeleniny. Díky těmto truhlíkům nemusíte na zalévání myslet každý den, hluboká miska usnadňuje zálivku a nehrozí, že si při zalévání poškodíte omítku.

Základy zahradnictví Lebiš nestojí jen na výrobě rostlin, truhlíků a dalších výrobků systém LEBIŠ. Pěstitelé mohou využívat i dalších bezplatných služeb. Každoročně v Zahradnictví LEBIŠ probíhá velká výstava květin, na které každý rok představí novinku ze své produkce.

Součástí výstavy je Škola pěstování balkonových květin pro jednotlivce i zájezdy. Zde návštěvníky informují o nových možnostech snadného a úspěšného pěstování květin na oknech a balkonech formou přednášky. Navíc můžete využít poradenství a dozvědět se know how od zkušeného zahradníka, který vystupoval i v celé řadě televizních pořadů a řeči květin skutečně rozumí.