Ze starého zase nové

Ze starého zase nové

Vzpomínáte si, jak byl krásný dům nebo byt, do kterého jste se poprvé nastěhovali? A jak voněl novotou, malbou, jak bylo všechno lesklé, hladké, neposkvrněné? Po mnohaletém používání se ale všechno opotřebuje. Fasáda už nezáří novotou, ale je zaprášená, někde se dokonce olupuje nátěr nebo omítka. Možná jsou na některých místech i vidět cihly. Pokud bydlíte v domku, který byl postavený před mnoha desítkami let, možná vás trápí vlhkost, která prosakuje zdmi, tvoří na omítce nepěkné mapy a projevuje se negativně i jinak. Uvnitř se pak mohou objevovat stopy plísně. Nic z toho žádného majitele nemovitosti netěší.

Opotřebování a novým trendům podléhají místa, která používáme každý den. Koupelny. Protože je zde vlhké prostředí prakticky stále, je třeba více dbát na opravy zdí, obložení a podlah. Umývadla i záchodové mísy postupně ztrácejí svou kvalitu, někdy se stane, že popraskají.

Potom je třeba udělat radikální rekonstrukci stavby. Ta si zpravidla vyžádá od majitelů trpělivost, protože po nějakou dobu bude celá domácnost vzhůru nohama. V bytě nebo domě budou pracovat řemeslníci, všude bude prach a nepořádek. Zato ten výsledek, ten bude stát za to. Všechno bude zase zářit novotou, všechno bude krásné, funkční a moderní.

Lidé ze Soběslavi a jejího okolí mají to štěstí, protože se mohou obrátit na Michala Lukucze, který jim dokáže splnit všechny jejich sny. A bude se snažit při své činnosti udělat nepořádku co nejméně, všechno po sobě uklidí. Dělá prakticky všechny stavební práce, a to včetně rekonstrukcí. Jeho firma úspěšně funguje už pětadvacet let. Za tu dobu udělal spoustu zakázek a na jeho kontě jsou stovky spokojených zákazníků. Baví ho opravovat, rekonstruovat a ze starého dělat opět nové. Zabývá se i renovací bytových jader.

Pokud tedy bydlíte v panelovém domě a stále se ještě umýváte v koupelně z umakartu, udělejte si radost a zavolejte mu. Určitě vám navrhne, co by se s vaší koupelnou dalo udělat, opraví vám podlahu a obloží zdi těmi nekrásnějšími obklady, které si sami vyberete. A vy se budete moci zakrátko koupat v úplně nové vaně nebo sprchovat v novém sprchovém koutu.