Za kvalitu našich střech ručíme

Za kvalitu našich střech ručíme

Střecha je sice úplně na vršku domu ale je jeho základem. Bez ní by do domu pršelo, utíkalo by teplo a čtyři holé stěny domov nedělají. Je opravdu důležité mít střechu nad hlavou a to takovou, kterou neprotéká dešťová voda, nepadá z ní krytina a je vhodně zateplená, aby udržela teplo.

Pokud vaše střecha už volá po rekonstrukci nebo ji teprve budujete od základů, pak je tu pro vás naše firma střechy Kostelecký. V péči o vaši střechu nabízíme kompletní služby od tesařství přes pokrývačství až po klempířství. Při výběru firmy je dobré nic nepodcenit a udělat si přehled o tom, co kdo nabízí a za jakou cenu, proto pro vás zdarma zpracujeme cenovou nabídku, abyste věděli, co od nás můžete čekat.

V rámci tesařských prací nabízíme stavby kompletních střech na klíč, opravy krovů ale i stavby dřevěných pergol a přístřešků. Pro návrhy nosných konstrukcí využíváme moderní software, díky kterému odhalíme a napravíme všechny nedostatky v návrhu a hned uvidíte, jak bude střecha vypadat. Námi vybraný materiál je spolehlivý a kvalitní a opracovávají ho zkušení truhláři na moderních strojích, Díky tomu dáme každé střeše základ nejvyšší kvality a odolnosti.

V zateplení střech realizujeme pomocí moderní technologie a postupu nadkrokevní izolace. Díky ní ušetříte za vytápění a dům bude dál vypadat i po zateplení střechy esteticky. Z hlediska funkčního je také nejlepším řešením, ke kondenzaci vody dochází mimo dřevěné části krovu, napomáhá k větrání střešní krytiny a tím zvyšuje její životnost.

Klempířské práce jsou poslední nezbytnou součástí realizace každé střechy. Mají zajistit odvod srážkové vody i ochranu střechy před zatékáním do stavby. Řadí se sem okapy a svody, oplechování i montáž střešních výlezů. Sami si můžete zvolit požadovaný materiál. Veškerou práci provedeme v čas a máte na ni pětiletou záruku. Za svou kvalitu ručíme.