Ukotvit a nepustit

Ukotvit a nepustit

Firma Jakub Kokeš nabízí kotevní techniku pro stavební firmy, řemeslníky a pokrývače, kteří staví ploché střechy, pokládají asfaltové pásy na střechy, případně dělají hydroizolaci a potřebují nějakým způsobem připevnit materiál. Firma Kokeš dodává nejen kvalitní a spolehlivou kotevní techniku, ale také spojovací materiál pro různé druhy kotvení. Pracovníci firmy mají dlouholeté zkušenosti v oboru a rádi se se svými zákazníky o ně podělí v podobě konzultace a odborné rady. Zákazníci si mohou koupit navařovací a samolepící hřeby, plastové teleskopy, vruty do dřeva, šrouby do plechu, dřeva, betonu nebo lehčených materiálů. Na skladu jsou i izolační a samosvorné podložky, rozpěrné, trubkové, trhací nýty, vtloukané nebo průvlakové kotvy, talířové a zatloukací hmoždinky.

Kdo potřebuje spojovací nebo kotevní materiál, který zrovna k mání není, může vyplnit poptávkový formulář a firma udělá vše pro to, aby požadované zboží co nejrychleji objednala. Všechny produkty mají tu nejvyšší kvalitu a lze si od nich vyžádat certifikační listiny.

Kdo by s kotvící technikou neměl zkušenosti, domluví se ve firmě Jakuba Kokeše na zpracování detailního kotevního plánu, díky kterému se kotvení ploché střechy na domě podaří.

Firma má pobočky v celé České republice i na Slovensku, zákazníci se mohou obracet na pracoviště v Praze, Brně, Ostravě, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, a také v Bratislavě a v Prešově. Kdo odebere zboží v hodnotě 10 000 Kč nebo 400 Eur, dostane kupón, který může vyměnit za kompletně vyplněný tiket číselné loterie. Stálí zákazníci kupóny mění za odměny. Někdy to je pivo, jindy celý sud piva, autochladnička, úhlová bruska, odolné aku rádio nebo odolný mobil. Kdo si schová ústřižky, může se v Bonus programu zúčastnit závěrečného losování o čtyřkolku.