Tiché výtahy s minimální spotřebou energie a vysokým komfortem jízdy

Tiché výtahy s minimální spotřebou energie a vysokým komfortem jízdy

V mnoha starých domech najdete ještě starší výtahy. I když jsou cenným pomocníkem při dostávání se do posledního patra s těžkým nákupem, pokud nefungují spolehlivě, jsou více ke škodě než užitku. Nikdo se nechce na dlouhé hodiny zaseknout ve stísněné kabině. Výtahy musí být v první řadě bezpečné, spolehlivé a v ideálním případě umí i spořit energii a jsou tiché a komfortní pro jízdu. Přesně takové výtahy nabízí společnost Výtahy Sýkora. Tato firma se specializuje na výrobu, dodávku i montáž výtahů včetně výtahových šachet.

Tato firma se zaměřuje především na individuální zakázky, přesně na míru a podle přání zákazníka. V prvním kroku vám Výtahy Sýkora nabízí své zkušenosti při vyřizování úvěru. V případě zájmu může výhodný úvěr zajistit a vyřídit za vás, a to včetně dotací a zajištění všech dokumentů. Všechny rekonstrukce a realizace výtahů vychází z přání zákazníka a možností výtahové šachty. Na pohon výtahů používají nejmodernější bezpřevodové synchronní stroje zaručující vysokou účinnost, extrémně nízkou hlučnost a vysokou životnost. Spolu s moderními výtahovými stroji se tak jedná o výtahy s nejnižší spotřebou elektrické energie – dosahují energické náročnosti A.

Nejvíce viditelnou součástí výtahu je kabina, a proto je potřeba aby se hodila do daného interiéru. Sýkora nabízí velký výběr kabin různých provedení, povrchových úprav a velikostí. Neméně důležitý je také jízdní komfort a to, aby výtah nebyl příliš hlučný. Životnost výtahu zásadně ovlivňuje několik faktorů. Zásadní je kvalita montáže a použitých komponentů výtahu a servis výtahů. Firma Výtahy Sýkora s.r.o. zajišťuje servis výtahů v nejvyšší kvalitě. Zaměstnáváme pouze kvalifikované servisní a revizní techniky, kteří mají k dispozici nejlepší servisní vybavení.