Se stavbami a rekonstrukcemi máme bohaté zkušenosti

Se stavbami a rekonstrukcemi máme bohaté zkušenosti

Jaro a léto přeje stavebním pracím a pokud se i vy chystáte stavět, a ještě nemáte sehnanou stavební firmu, nebo se právě po nějaké poohlížíte, pak jsme tady pro vás. Jsme firma Antonín Veis a už od roku 1992 se zaměřujeme na stavební práce všeho druhu. Díky tomu za sebou máme celou řadu úspěšných zakázek a spokojených zákazníků, jako navázanou spolupráci s mnoha dalšími odborníky. Provádíme i rekonstrukce domů a bytů i novou výstavbu.

Mezi naše základní služby patří především zednické a obkladačské práce, a pomocné stavební práce. Ty zahrnují především úpravu terénu pro stavbu, zemní práce, terénní úpravy i výkopové práce, zkrátka vše, co je třeba udělat před stavbou samotnou. Dále zajišťujeme odvezení odpadních materiálů ze stavby a jejich likvidaci. V případě zájmu zákazníka poté zařídíme i kompletní úklid hotové stavby.

Tím však ani zdaleka nabídka našich služeb nekončí. Spolupracujeme s celou řadou partnerů, díky který vám můžeme nabídnout kompletní řešení vaší zakázky. Ať už jde o práci vodoinstalatéra, topenáře, elektrikáře, tesaře nebo truhláře, malíře, nebo zajištění hromosvodů, můžeme zajistit naše partnery, se kterými spolupracujeme už dlouho a víme, že se na ně můžeme spolehnout. Díky naší spolupráci vám zajistíme přesně to co potřebujete, bez zbytečných starostí s hledáním dalších kvalitních odborníků. Mezi ně patří i bytový a projektový architekt.

Dále nabízíme stavební poradenství a statické posouzení budov a pokud bude třeba tak i stavební dozor. Vyhotovíme smlouvu o dílo a záruky na provedené práce podle platných předpisů a zhotovíme rozpočty a nabídkové listy k požadovaným zakázkám. Součástí každé zakázky je vedení stavebního deníku. Vše, co děláme je do předání hotového díla pojištěné jak proti vandalismu, tak i proti odcizení. Zakládáme si na bezproblémové činnosti, spolehlivosti a individuálním přístupu ke každé zakázce.